icn
icn
icn
img

חשוב לדעת

שירותי עיצוב ומיתוג

יצירת רושם ראשוני חיובי הוא הדבר החשוב ביותר. הניסיון מראה שהלקוח מגבש את דעתו בתוך שניות ספורות, לכן אין דבר כזה - להשקיע יותר מדי בעיצוב! עיצוב ייחודי שמושך את העין יבדיל בינך לבין המתחרים. נשקיע בבחירת ערכת הצבעים של האתר ובמיקומם של האלמנטים העיצוביים החשובים - כדי להעביר מסר, ליצור רושם נכון וגם חוויית משתמש נעימה. במידת הצורך נסייע לכך גם בתהליך המיתוג של חברתך.

רוצה לדעת יותר על שירותי עיצוב ומיתוג?

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מעצבים

img

הזמן כעת

icn icn
img

מידע שימושי

 • img

  תבניות עיצוב

 • img

  עיצוב ייחודי

 • img

  חנות אינטרנטית וירטואלית

 • img

  אתר חברה

 • img

  עיצוב דפי נחיתה

 • img

  עיצוב פורטל

 • img

  אתר רספונסיבי

 • img

  חידוש עיצוב

 • img

  מיתוג עסקי

 • img

  עיצוב אפליקציות סלולריות

img
img

תבניות עיצוב

תבניות עיצוב אינן מפותחות באופן אישי לדרישותיכם ורצונכם, אלא נקנות או נלקחות ממאגרי תבניות מובנים. ישנן מספר פלטפורמות המציעות תבניות עיצוב, לדוגמה: אתר themeforest בו ניתן למצוא קטלוג גדול של עיצובים מוכנים לפרויקטים שונים.

יתרונות של תבניות עיצוב:

עלות וזמן – חיפוש ולאחריו התקנה של תבנית עיצוב היא אופציה מהירה יותר מעיצוב ופיתוח אתר ייחודי. חשבו על זה, יוצרי תבניות כבר חשבו בשבילכם ויצרו את הדפים הפופולריים ביותר ורכיביהם.  

מחיר תבניות מסוג זה הוא בטווח של 20$-70$.  

גמישות עיצובית – המטרה של מפתחי תבניות עיצוב אוניברסאליות היא לספק ללקוח את המגוון הרחב ביותר של דפי עיצוב. אם הפרויקט שלך מצריך פורמט סטנדרטי, אתה מרוצה מהנראות הוויזואלית של התבנית, כמו גם מהרכיבים הפונקציונליים שלה ואינך מתכוון לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב, אפשרות זו בהחלט יכולה להתאים לך.

חסרונות של תבניות עיצוב:

דמיון – כאשר העיצוב לא מותאם באופן פרטני לדרישות הלקוח, קיים סיכוי גדול להיתקל באתרי אינטרנט נוספים עם עיצוב זהה. כתוצאה מכך, האתר אינו ייחודי וייתכן שהלקוחות הפוטנציאליים שלך לא יזכרו אותו לאחר הביקור בו.  

קוד "מלוכלך"- מטרותיהם של מעצבי ומפתחי תבניות הן בעיקר מסחריות, ולכן בעיה נפוצה בעיצובים של תבניות היא קוד "מלוכלך". לעיתים קרובות, אתרי תבניות עיצוב מטמיעים קישורים בלתי נראים של אתרים חיצוניים (לדוגמא: אתרים למבוגרים) לתוך הקוד, ובכך מנסים לקדם את האתר שלהם על חשבון הלקוח.  

קידום במנועי חיפוש – אתרים עם תבניות עיצוב יתקשו להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. מנועי החיפוש מבצעים אבחנה בין עיצוב ייחודי לתבנית עיצוב ומתעדפים אתרים ייחודיים.

הגבלה בעריכה – זוהי בעיה המשותפת לכל אתרי עיצוב התבניות. לרוב, לקוחות בוחרים בתבנית מסוימת ואז מנסים לשנות אותה באופן משמעותי. שינוי בסיס הקוד ועדכון גרסת התבנית עלולים לגרום לשגיאות פנימיות שאינן ניתנות לתיקון. כתוצאה מכך, שינויים כאלה מובילים לבזבוז זמן וכסף ואינם משיגים את התוצאה הרצויה. אם החלטתם על תבנית עיצוב, תוודאו שאתם הולכים להשתמש בפונקציונליות של התבנית ואין בידכם כוונה לשנותה בצורה משמעותית.

שילוב התבנית עם המיתוג הגרפי של העסק - בזמן פיתוח אתר אינטרנט, חברות רבות כבר אוחזות בקו עיצובי ספציפי, לוגו ואלמנטים של מיתוג. כל האלמנטים הללו צריכים לבוא לידי ביטוי גם באתר החדש ולכן זוהי משימה מורכבת למצוא תבניות עיצוב שמתאימות לזהות העסקית שלך בצורה מושלמת.

אבטחה - האקרים אוהבים אתרי תבניות שכן באמצעותם הם יכולים לפרוץ למספר רב של אתרים בו זמנית. ניתן למנוע אפשרות זו על ידי פנייה למומחי אבטחה ובודקים מקצועיים.

עיצוב ייחודי

בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, המעצב צריך להבין כיצד מתנהל שיווק באינטרנט, להיות בעל טעם וסגנון טוב, להבין את ממשקי המשתמש וחווית המשתמש ולקחת בחשבון את הפרטים הקטנים של העסק שלך, שיאפשרו לו לעצב את האתר במיומנות ובטעם. מטרתו העיקרית של המעצב היא למקד את תשומת ליבם של מספר רב ככל שניתן של מבקרים באתר שלך.  

יתרונות של עיצוב ייחודי

ייחודיות - זהו היתרון המשמעותי ביותר. כחלק מהעיצוב, יש לקחת בחשבון את כל הדקויות של העסק, המבנה, המראה והפונקציונליות של האתר. כל רכיבי הממשק והתכנים הגרפיים הם ייחודיים ובעלי השפעה חיובית על מספר הביקורים של משתמשים באתר שלך.

התחשבות ברצונות הלקוח - כאמור, תבניות עיצוב מפותחות ללא התחשבות ברצונותיו האישיים של הלקוח, שכן מטרתן להיות מותאמות לכולם. עיצוב ייחודי מניח כברירת מחדל, שאף אחד, חוץ מבעל העסק, לא יכול לתאר טוב יותר את תכונות העסק שלו ולהסביר את הרצונות והדרישות לעיצוב. בזכות המידע שיתקבל מבעל העסק, המומחים יוכלו לעבוד טוב יותר, לא רק על המידע שהאתר צריך לכלול, אלא גם על הממשק הגרפי.

עבודת צוות - על עיצובו של אתר אינטרנט עובד צוות שלם של אנשים ממספר תחומי התמחות. ככלל, ישנו מנהל פרויקטים, מעצב, אנליסט UX & UI, מומחה SEO ומאייר. רק כאשר עיצובו של האתר נעשה על ידי כל בעלי המקצוע המנויים לעיל, ניתן להשיג את היעדים שנקבעו.

אופטימיזציה של קידום אתרים במנועי חיפוש - בעיצוב ייחודי נלקחים בחשבון כל הדרישות של מנועי החיפוש ולכן אתרים בעלי עיצוב ייחודי יזכו לקידום אתרם במנועי החיפוש.

חסרונות של עיצוב ייחודי

עלות גבוהה מהממוצע – בהתבסס על המשימות שהוגדרו, סוג האתר והדרישות למעצב, מחיר האתר יכול לעלות משמעותית מעל העלות של אתר עם תבנית עיצוב.

לוח זמנים - טווח הזמנים לעיצוב ייחודי של אתרים יכול להשתנות ממספר ימים, כאשר מדובר למשל בפיתוח דף נחיתה, למספר חודשים, כאשר מדובר למשל בפיתוח פלטפורמה שלמה. על הלקוח להבין כי פרק הזמן הנדרש לעבודה גדל עקב המגוון הרב של אפשרויות העיצוב וההתאמות הייחודיות לכל אתר.

חנות אינטרנטית וירטואלית

אנו מפתחים עיצוב ייחודי לחנות וירטואלית, תוך יצירת גרסה מותאמת למכשירים ורזולוציות נפוצות. מטרתנו היא ליצור עבורך "חנות אינטרנט מוכרת" עם אחוז המרה גבוה. תהליך הכנת הפרויקט מתחיל בכתיבת אפיון, ציון דרישות טכניות, ויצירת אב-טיפוס.

אתר חברה

עיצוב מושקע של אתר החברה יסייע להגדלת הרווחים, יספק יתרון למוצרים ולשירותים שלך בפני לקוחותייך, ישדר חוסן וישפר את המוניטין שלך בעיני לקוחות, שותפים, ספקים ומתחרים.

עיצוב דפי נחיתה

חשוב לזכור שלעיתים קרובות עמוד בודד באתר יכול למכור הרבה יותר מחנות מקוונת שלמה. המטרה היא ליצור דף נחיתה שעיצובו ימשוך תשומת לב באמצעות שיווק ומקוריות.

עיצוב פורטל

מספר רב של קבצי מידע, כגון קטלוג של קטגוריות, חיפוש, תגיות, טקסטים ותמונות, צריך להיות ממוקם בצורה נכונה ובנוחות בפרויקט בסדר גודל כזה. פרויקט כזה דורש בעיקר ניסיון ומצריך גישה שונה לחלוטין מעיצוב אתרי תדמית למשל, שכן בעיצוב פורטל, ישנה חשיבות מיוחדת לבחינת הניווט באתר. המומחים שלנו יכולים לעזור לכם לעשות זאת.

אתר רספונסיבי

זהו לא סוד שבעידן של "סמארטפונים", מספר המבקרים באתר באמצעות פלאפון או טאבלט גדל ב-50%-60%. אם האתר שלך לא מותאם מבחינת נוחות, לצפייה באמצעות מכשירים אלה, אתה צפוי לאבד לקוחות בכל יום. גוגל, לדוגמה, רואה בהתאמת האתר לצפייה בפלאפון כאחד מהגורמים העיקריים המשפיעים על מיקום האתר בתוצאות החיפוש.

חידוש עיצוב

כל דבר חדש מתיישן במוקדם או במאוחר, מגמות משתנות מדי יום, במיוחד בעולם הדיגיטל המתקדם. מה שהיה אופנתי לפני שנתיים כבר לא רלוונטי היום. תכנון ועיצוב מחדש של אתר האינטרנט יכול לפתור בעיה זו. אתה רק צריך לדעת מתי לבצע את זה, מה לשנות ואיך לעשות זאת נכון.

מיתוג עסקי

המיתוג העסקי של החברה הוא "ההערכה הראשונה של העסק שלך", בעזרתו החברה יכולה לבלוט בין מאות חברות דומות. הרושם הראשוני של חברה מבוסס לרוב על הסימן המסחרי, הלוגו, כרטיס הביקור, הפרסום, עיצוב המכתבים, המעטפות, לוחות השנה והאתר שלה. המומחים שלנו יפתחו עבורך ספר ממותג, שם תוכל למצוא כללים לשימוש בלוגו, צבעים ממותגים, גופנים ורכיבים חזותיים אחרים הקשורים למותג שלך.

עיצוב אפליקציות סלולריות

עיצובן של אפליקציות סלולריות הוא חלק מהשירות לקהל הרחב. אמנם הפונקציונליות והשימושיות הם הדבר העיקרי שחשוב למשתמשים, אך אם העיצוב לא מושך או אפילו מסבך את אופן השימוש באפליקציה, יש להסירו.

img
img
img
img

תנאי תשלום

תנאי תשלום

img

בכל פרויקט אנחנו מעניקים ללקוחותינו גישה לממשק אישי למעקב אחרי פיתוח פרויקט וכרטסת שעות פיתוח ועלויות, כך שאתם משלמים בהתאם להתקדמות הפרויקט. תנאי התשלום יכולים להשתנות בהתאם לנפח פרויקט.

30%

תשלום מראש

icn

30%

באמצע הפרויקט

icn

40%

לפני השקה

img

אפשרות נוספת לרכוש מאתנו בנק שעות לפיתוח או לסגור הסכם להשמה מתכנתי החברה לפרויקטים אורכי טווח.

אמצעי תשלום

אנו מקבלים את אמצעי התשלום הבאים

 • icn MasterCard
 • icn VISA
 • icn WebMoney
 • icn בנק
 • icn העברה בנקאית
 • icnPayPal

לקוחות

הלקוחות שלנו כותבים עלינו

אבל עדיף שניתן ללקוחות שלנו לספר עלינו ועל החוויה של לעבוד איתנו.
לחצו על האייקונים ותקראו מה הם אומרים עלינו. לא נגענו!

img
img

אחרי סיור קטן באתר שלנו, אולי ניפגש? כתבו לנו!

נשמח לחזור אליך במשך היום

img

כתבו לנו

כתבו לנו

כתבו לנו

יש לנו הצעה ייחודית עבורכם, פשוט כי אנחנו רוצים להכיר אתכם טוב יותר וללמוד יותר על הפרויקט שלכם. השאירו את הפרטים שלכם ותנו למנהל הפרויקט שלנו במהלך השיחה את הקוד הסודי: 2022 ותקבלו 10% הנחה על הפרויקט שלך

קבל הנחה נוספת

%

חוות דעת

icn
img