icn
icn
icn
img
שירותי עיצוב ומיתוג

שירותי עיצוב ומיתוג

יצירת רושם ראשוני חיובי הוא הדבר החשוב ביותר. הניסיון מראה שהלקוח מגבש את דעתו בתוך שניות ספורות, לכן אין דבר כזה - להשקיע יותר מדי בעיצוב! עיצוב ייחודי שמושך את העין יבדיל בינך לבין המתחרים. נשקיע בבחירת ערכת הצבעים של האתר ובמיקומם של האלמנטים העיצוביים החשובים - כדי להעביר מסר, ליצור רושם נכון וגם חוויית משתמש נעימה. במידת הצורך נסייע לכך גם בתהליך המיתוג של חברתך.

רוצה לדעת יותר על שירותי עיצוב ומיתוג?

עוד
סגור

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מעצבים

img

הזמן כעת

יתרונות עיצוב ייחודי
הבחירה בעיצוב ייחודי מעניקה לאתר שלך אופי ייחודי ומזמין למשתמשים
עיצוב ייחודי מאפשר לך להתאים את האתר לסגנון והזדמנויות העסק שלך
אפשרות להתאים את העיצוב לקהל היעד שלך, משפר את חוויית המשתמש ומגדיל CR
משפר את חשיבות המותג - עיצוב ייחודי מאפשר למותג להתאים את המראה והתחושה של האתר למסר המבוקש ולסגנון החברתי של העסק
משפר את חוויית המשתמש - עיצוב ייחודי מאפשר למשתמש להתחבר ולזהות את האתר והמותג, וליצור חוויית משתמש חיובית ומעודדת
icn
icn
תיק עבודות
img
img
חשוב לדעת לפני שניגשים לעיצוב
 • img
  מה זה תבנית עיצוב
 • img
  מה זה עיצוב ייחודי
 • img
  עיצוב חנות וירטואלית
 • img
  אתר חברה
 • img
  עיצוב דפי נחיתה
 • img
  אתר רספונסיבי
 • img
  חידוש עיצוב אתר קיים
 • img
  עיצוב אפליקציות סלולריות
img
img
מה זה תבנית עיצוב

תבניות עיצוב אינן מפותחות באופן אישי לדרישותיכם ורצונכם, אלא נקנות או נלקחות ממאגרי תבניות מובנים. ישנן מספר פלטפורמות המציעות תבניות עיצוב, לדוגמה: אתר themeforest בו ניתן למצוא קטלוג גדול של עיצובים מוכנים לפרויקטים שונים.

יתרונות של תבניות עיצוב:

עלות וזמן – חיפוש ולאחריו התקנה של תבנית עיצוב היא אופציה מהירה יותר מעיצוב ופיתוח אתר ייחודי. חשבו על זה, יוצרי תבניות כבר חשבו בשבילכם ויצרו את הדפים הפופולריים ביותר ורכיביהם.  

מחיר תבניות מסוג זה הוא בטווח של 20$-70$.  

גמישות עיצובית – המטרה של מפתחי תבניות עיצוב אוניברסאליות היא לספק ללקוח את המגוון הרחב ביותר של דפי עיצוב. אם הפרויקט שלך מצריך פורמט סטנדרטי, אתה מרוצה מהנראות הוויזואלית של התבנית, כמו גם מהרכיבים הפונקציונליים שלה ואינך מתכוון לבצע שינויים משמעותיים בעיצוב, אפשרות זו בהחלט יכולה להתאים לך.

חסרונות של תבניות עיצוב:

דמיון – כאשר העיצוב לא מותאם באופן פרטני לדרישות הלקוח, קיים סיכוי גדול להיתקל באתרי אינטרנט נוספים עם עיצוב זהה. כתוצאה מכך, האתר אינו ייחודי וייתכן שהלקוחות הפוטנציאליים שלך לא יזכרו אותו לאחר הביקור בו.  

קוד "מלוכלך"- מטרותיהם של מעצבי ומפתחי תבניות הן בעיקר מסחריות, ולכן בעיה נפוצה בעיצובים של תבניות היא קוד "מלוכלך". לעיתים קרובות, אתרי תבניות עיצוב מטמיעים קישורים בלתי נראים של אתרים חיצוניים (לדוגמא: אתרים למבוגרים) לתוך הקוד, ובכך מנסים לקדם את האתר שלהם על חשבון הלקוח.  

קידום במנועי חיפוש – אתרים עם תבניות עיצוב יתקשו להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. מנועי החיפוש מבצעים אבחנה בין עיצוב ייחודי לתבנית עיצוב ומתעדפים אתרים ייחודיים.

הגבלה בעריכה – זוהי בעיה המשותפת לכל אתרי עיצוב התבניות. לרוב, לקוחות בוחרים בתבנית מסוימת ואז מנסים לשנות אותה באופן משמעותי. שינוי בסיס הקוד ועדכון גרסת התבנית עלולים לגרום לשגיאות פנימיות שאינן ניתנות לתיקון. כתוצאה מכך, שינויים כאלה מובילים לבזבוז זמן וכסף ואינם משיגים את התוצאה הרצויה. אם החלטתם על תבנית עיצוב, תוודאו שאתם הולכים להשתמש בפונקציונליות של התבנית ואין בידכם כוונה לשנותה בצורה משמעותית.

שילוב התבנית עם המיתוג הגרפי של העסק - בזמן פיתוח אתר אינטרנט, חברות רבות כבר אוחזות בקו עיצובי ספציפי, לוגו ואלמנטים של מיתוג. כל האלמנטים הללו צריכים לבוא לידי ביטוי גם באתר החדש ולכן זוהי משימה מורכבת למצוא תבניות עיצוב שמתאימות לזהות העסקית שלך בצורה מושלמת.

אבטחה - האקרים אוהבים אתרי תבניות שכן באמצעותם הם יכולים לפרוץ למספר רב של אתרים בו זמנית. ניתן למנוע אפשרות זו על ידי פנייה למומחי אבטחה ובודקים מקצועיים.

עוד...

מה זה עיצוב ייחודי

בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, המעצב צריך להבין כיצד מתנהל שיווק באינטרנט, להיות בעל טעם וסגנון טוב, להבין את ממשקי המשתמש וחווית המשתמש ולקחת בחשבון את הפרטים הקטנים של העסק שלך, שיאפשרו לו לעצב את האתר במיומנות ובטעם. מטרתו העיקרית של המעצב היא למקד את תשומת ליבם של מספר רב ככל שניתן של מבקרים באתר שלך.  

יתרונות של עיצוב ייחודי

ייחודיות - זהו היתרון המשמעותי ביותר. כחלק מהעיצוב, יש לקחת בחשבון את כל הדקויות של העסק, המבנה, המראה והפונקציונליות של האתר. כל רכיבי הממשק והתכנים הגרפיים הם ייחודיים ובעלי השפעה חיובית על מספר הביקורים של משתמשים באתר שלך.

התחשבות ברצונות הלקוח - כאמור, תבניות עיצוב מפותחות ללא התחשבות ברצונותיו האישיים של הלקוח, שכן מטרתן להיות מותאמות לכולם. עיצוב ייחודי מניח כברירת מחדל, שאף אחד, חוץ מבעל העסק, לא יכול לתאר טוב יותר את תכונות העסק שלו ולהסביר את הרצונות והדרישות לעיצוב. בזכות המידע שיתקבל מבעל העסק, המומחים יוכלו לעבוד טוב יותר, לא רק על המידע שהאתר צריך לכלול, אלא גם על הממשק הגרפי.

עבודת צוות - על עיצובו של אתר אינטרנט עובד צוות שלם של אנשים ממספר תחומי התמחות. ככלל, ישנו מנהל פרויקטים, מעצב, אנליסט UX & UI, מומחה SEO ומאייר. רק כאשר עיצובו של האתר נעשה על ידי כל בעלי המקצוע המנויים לעיל, ניתן להשיג את היעדים שנקבעו.

אופטימיזציה של קידום אתרים במנועי חיפוש - בעיצוב ייחודי נלקחים בחשבון כל הדרישות של מנועי החיפוש ולכן אתרים בעלי עיצוב ייחודי יזכו לקידום אתרם במנועי החיפוש.

חסרונות של עיצוב ייחודי

עלות גבוהה מהממוצע – בהתבסס על המשימות שהוגדרו, סוג האתר והדרישות למעצב, מחיר האתר יכול לעלות משמעותית מעל העלות של אתר עם תבנית עיצוב.

לוח זמנים - טווח הזמנים לעיצוב ייחודי של אתרים יכול להשתנות ממספר ימים, כאשר מדובר למשל בפיתוח דף נחיתה, למספר חודשים, כאשר מדובר למשל בפיתוח פלטפורמה שלמה. על הלקוח להבין כי פרק הזמן הנדרש לעבודה גדל עקב המגוון הרב של אפשרויות העיצוב וההתאמות הייחודיות לכל אתר.

עוד...

עיצוב חנות וירטואלית

אנחנו מתמחים בעיצוב חנויות אינטרנט מרהיבות וייחודיות, המשלבות את העיצוב המודרני עם חוויית משתמש מדהימה. אנו יוצרים חנויות אינטרנט שמבטיחות להפוך את המבקרים ללקוחות, ומציעות חוויית קנייה משוכללת ונוחה. אנו משתמשים בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות כדי לייצר חנויות אינטרנט שמתאימות למטרות העסק ומגוונות בתחומים שונים.

 

עוד...

אתר חברה

עיצוב מושקע של אתר החברה יסייע להגדלת הרווחים, יספק יתרון למוצרים ולשירותים שלך בפני לקוחותייך, ישדר חוסן וישפר את המוניטין שלך בעיני לקוחות, שותפים, ספקים ומתחרים.

עוד...

עיצוב דפי נחיתה

דפי הנחיתה הם כלי שיווקי חשוב ביותר לגיוס לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות. עיצוב דפי נחיתה ייחודי מאפשר למותג להתאים את התכנים והמבנה של הדף למטרות המבוקשות ולצרכי הקהל היעד. כאשר משתמשים בתבניות עיצוב גנריות, יש סיכוי גבוה שהדף לא יתאים לצרכי המטרה ולכן לא יהיה יעיל לגיוס לקוחות.

עיצוב ייחודי של דפי נחיתה מאפשר להציע ללקוחות חווית משתמש מדוייקת ומקצועית יותר, המפעילה את התחושה של יציבות ואמינות של המותג. זה מפשט את הניווט והשימוש בדף נחיתה ומגביר את ההסתכלות והתעניינות של הלקוחות.

בנוסף, עיצוב דפי נחיתה ייחודי מותאם למטרות המבוקשות ולצרכי הקהל היעד. זה מאפשר להגדיל את היעילות של הקמפיין שלכם ולקבל תשובות מדויקות ומהירות לפעולות של הלקוחות. ככל שהפעולות יהיו יעילות יותר, יהיה גם חיסכון תקציבי ופעולות שיווקיות יהיו יותר מדויקות ומקצועיות.

 

עוד...

אתר רספונסיבי

זהו לא סוד שבעידן של "סמארטפונים", מספר המבקרים באתר באמצעות פלאפון או טאבלט גדל ב-50%-60%. אם האתר שלך לא מותאם מבחינת נוחות, לצפייה באמצעות מכשירים אלה, אתה צפוי לאבד לקוחות בכל יום. גוגל, לדוגמה, רואה בהתאמת האתר לצפייה בפלאפון כאחד מהגורמים העיקריים המשפיעים על מיקום האתר בתוצאות החיפוש.

עוד...

חידוש עיצוב אתר קיים

חדשנות ומראה מתומחר - בעידן הדיגיטלי הנוכחי, האתר הוא כרטיס הביקור של העסק באינטרנט. אתר מעודכן ומעוצב יכול להראות ללקוחות כי העסק הולך עם הזמן, ומעוניין לשמור על נראות מתוחכמת ומתאימה לתקופה. עיצוב ייחודי ומתאים למסר המבוקש של העסק יכול ליצור מראה מתומחר ומכוון לקהל היעד.

פעולה לפי מגמות וטכנולוגיות חדשות - עיצוב אתר עם מראה עדכני ומודרני יכול להבטיח פעולה בהתאם למגמות וטכנולוגיות החדשות ביותר, ולספק חוויית משתמש מקצועית ועדכנית. חוסך זמן וכסף - עיצוב אתר קיים ולא מעודכן עשוי לגרום לפגיעה בפעילות העסק ולפגום במובילותו. חידוש ועדכון של האתר יכול לחסוך זמן וכסף לעסק, ולהבטיח פעולה חלקה ויעילה יותר.

רספונסיביות ונגישות - בימינו, רוב המשתמשים משתמשים בגלאי הטלפונים הניידים כדי לגשת לאתרים. עיצוב אתר מעודכן ורספונסיבי יכול להבטיח גישה נוחה ונוחה לאתר, לא משנה באיזו מכשיר או גודל מסך המשתמש נמצא. זה מאפשר למשתמש לגשת לתכני האתר בצורה נוחה וברורה, ולהתחבר לאתר בצורה מהירה ויעילה. עיצוב רספונסיבי גם משפר את נגישות האתר למשתמשים עם מגבלות כמו תקשורת, נקודת מבט, תנועה וכדומה, ומקל על גישה לתכנים באתר. בנוסף, עיצוב נגיש גם מתאים לדרישות של תקני נגישות שונים ומאפשר לכל משתמש לגשת לתכני האתר בצורה שווה.

 

עוד...

עיצוב אפליקציות סלולריות

עיצוב אפליקציות הוא חלק חשוב בבניית אפליקציות מוצלחות. העיצוב המתאים מאפשר למשתמש לגלות ולהשתמש באפליקציה בצורה נוחה ומהירה יותר. העיצוב יכול להשפיע על החוויה של המשתמש ועל התפקודיות של האפליקציה, ולכן חשוב ליצור עיצוב מתאים למטרות האפליקציה ולצרכי המשתמשים.

עיצוב אפליקציות יכול לסייע למשתמשים להגיע למידע ולתפקודיות האפליקציה בצורה יעילה יותר, ובכך לשפר את חוויית המשתמש. העיצוב יכול גם להפוך את האפליקציה לקלה לשימוש ולתפעול, ולכן להגדיל את הסיכויים שהמשתמשים יחזרו וישתמשו באפליקציה שוב.

כמו כן, העיצוב המתאים יכול לסייע לחברות ולעסקים להביע את מסריהם ולחזק את המותג שלהם דרך האפליקציה. העיצוב יכול להעניק לאפליקציה מראה ותחושה מקצועיים ואטרקטיביים, ובכך לגרום למשתמשים להתחבר למותג ולהגדיל את הסיכויים לקבלת המוצר או השירות שמוצעים על ידי העסק.

 

עוד...

img

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן

img 972508154463 img 04-8119521