icn
icn
icn
img
צ'אט בוטים ובינה מלאכותית

צ'אט בוטים ובינה מלאכותית

 

צ'אט בוט הוא כלי מקוון חכם ויעיל המאפשר לחברות לתקשר עם לקוחותיהן בצורה מהירה ונוחה דרך פלטפורמות כמו FB Messenger, טלגראם וווטסאפ. בזכות הצ'אט בוט, האתר או העמוד בפייסבוק שלכם יכול להפוך למקור הכנסה חשוב בעזרת גיוס לקוחות חדשים וחיסכון בשירות של לקוחות קיימים. הצ'אט בוט מספק מענה מהיר ומלא לשאלות ובקשות, ומסייע בתהליכי מכירות ושירות לקוחות. באמצעות שילוב עם כלי הבינה המלאכותית ChatGPT לדוגמא, תוכלו להשיג תוצאות מרשימות ולייעל את מערך השירות לקוחות שלכם ולחסוך משאבים רבים. חברתנו מתמחה בפיתוח צ'אט בוטים מותאמים אישית ונשמח לעזור לעסק שלכם להשיג תוצאות מרשימות באמצעות הצ'אט בוט המתקדם והפיתוח של פתרונות מתאימים לצרכי הלקוחות שלכם..

 

רוצה לדעת יותר על צ'אט בוטים?

עוד
סגור

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מתכנתים

icn

מעצבים

icn

בודק QA

icn

DEVOPS

img

הזמן כעת

שתבחרו לעבוד איתנו, תוכלו להנות מכלי בינה מלאכותית מתקדמים שיאפשרו לכם לחסוך במשאבים ולשפר את השירות לקוחות שלכם דרך צ'אט בוטים משולבים.
התראות איקומרס
צ'אט בוט יכול לסייע בשליחת התראות איקומרס מהאתר שלכם ללקוחות שלכם וגם להציע הטבות ומבצעים מתאימים להם. כמו כן, הוא יכול לעזור בצורך לייצר חוויית משתמש מתקדמת יותר ולהציע מוצרים ושירותים מתאימים לצרכי הלקוחות באמצעות ממשק קל לשימוש ואינטגרציה עם מערכות CRM ו-E-commerce.
התראות CRM
צ'אט בוט יכול לעזור בהתראות לידים ובקשר עם לקוחות שהשאירו פרטים באתר על-ידי שליחת הודעות אוטומטיות ובכך לייעל את תהליך המכירות ולהגדיל את הסיכוי להמיר לידים ללקוחות. בנוסף, הצ'אט בוט יכול לעדכן את הלקוחות על פוסטים חדשים בבלוג או באתר וכן לשלוח התראות על לידים חדשים שנכנסו דרך האתר, מה שיעזור לכם לעקוב אחרי הלידים ולטפל בהם בצורה מקצועית ומפורטת.
אינטגרציה
אינטגרציה עם צ'אט בוט למערכת ה-CRM שלכם תשפר את תהליך המכירות ותחסוך בזמן ובמשאבים. באמצעות ממשק API מתקדם, הצ'אט בוט שלכם יכול להתחבר למערכת ה-CRM ולקבל פרטים על הלקוחות שלכם, לעקוב אחר ההיסטוריה של הלקוחות ולספק מענה מתאים לפי הנתונים המועברים. בכך ניתן לשפר את חווית הלקוחות, לייעל את תהליכי המכירות ולשפר את תפעול העסק בצורה חכמה יותר.
הודעות דיוור בתפוצה
שליחת הודעות דיוור בתפוצה דרך ממשק ווטאספ או טלגרם מאפשרת לכם לקשר עם הלקוחות שלכם לצורכי שיווק ועדכונים מגוונים באופן מהיר וללא חשש מסימון כדואר זבל. הכלי הזה יכול לשמש לצורך שליחת הצעות, עדכונים על מבצעים, חדשות ועדכונים על מוצרים ושירותים, וכן הלאה. בנוסף, הכלי מאפשר לכם לבצע ניתוחי נתונים ולהעריך את ההשפעה של הדיוור על הקהל שלכם.
FB Messenger
באמצעות האינטגרציה עם FB Messenger , ניתן למכור מוצרים ושירותים ולקדם את העסק באופן אוטומטי. הצ'אט-בוט ישאל את הלקוחות על המוצרים הרצויים ויפתח כרטיס מוצר ללא צורך בעזרת אינטגרציה עם האתר האלקטרוני שלכם. כמו כן, הצ'אט-בוט מספק תשובות לשאלות נפוצות, מחשב את מחירי המוצרים או השירותים, מזמין ומעבד הזמנות ומקבל תשלומים מהלקוחות. כל המידע והסטטיסטיקות זמינים ישירות מהצ'אט-בוט וניתן להשתמש בהם לצורך עיצוב אסטרטגיות שיווק.
Omni-channel
באמצעות אסטרטגיית Omni-channel, העסק יכול לשלב את כל הערוצים השונים שלו בצורה מסודרת ומתואמת, כדי להפוך את חוויית הלקוח לקלה יותר ומקצועית יותר. הלקוחות יכולים ליצור קשר עם העסק באמצעות כל ערוץ תקשורת שהם מעוניינים, והעסק יכול לספק להם מענה מקצועי ויעיל בכל אחד מהערוצים הללו. בכך ניתן להפחית את מספר הפניות החוזרות ולהגדיל את שיעור ההצלחה בטיפול בפניות של הלקוחות.
icn
icn
צ`אט בוט - הכלי החכם שיכול לסייע לך בשירות לקוחות וגיוס לקוחות חדש'ם
באמצעות הטמעת כלי הבינה המלאכותית ChatGPT, תוכלו לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה ומקצועית באמצעות מידע מבוסס על העסק שלכם. המערכת מאפשרת לכם לסגור עד 90% מהפניות ללא צורך בהתערבות אנושית, מה שמאפשר לחסוך במשאבים ולייעל את מערך השירות לקוחות שלכם באופן משמעותי.
ChatGPT הוא כלי בינה מלאכותית שיכול לתת מענה מתקדם ומותאם לכל שפה שבה מדבר הלקוח. הכלים של ChatGPT מבוססים על כללים ומבני נתונים כדי לספק מענה מדוייק ולענות על צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר. כמו כן, עם ChatGPT יש אפשרות להתערבות בכל שלב של השיחה, כדי להבטיח שהלקוח יקבל את המענה המדוייק והמהיר ביותר.
באמצעות צ'אט בוט, תוכלו לשפר את חווית המשתמש ולהתאים את השיווק שלכם לצרכיו בצורה מדוייקת ומותאמת אישית. הצ'אט מאפשר לכם לאסוף מידע על המשתמש ולהתאים את הצעות המוצרים והשירותים שלכם לצרכיו המדוייקים. בכך, תוכלו לספק ללקוחות שלכם חוויית משתמש משופרת ולהפוך את העסק שלכם למשאב מרכזי ומוביל בתחומו.
icn
icn
פלטפורמות מתקדמות באמצעות בינה מלאכותית
img
img
img
img
img
img
מידע שימושי לפני שניגשים לפיתוח
 • img
  צ'אט בוט לכל עסק
 • img
  רעיונות להטמעה צ'אט בוט
 • img
  פונקציונליות זמינה בצ'אט בוט
 • img
  צ'אט בוטים עוזרים לעסקים
 • img
  צ'אט בוט לאיקומרס
 • img
  צ'אט בוט למסעדות
img
img
צ'אט בוט לכל עסק

צ'אט-בוט הוא כלי חשוב בתחום המסחר האלקטרוני, המגדיל באופן משמעותי את המרות הלקוחות הפוטנציאליים שאינם ידועים ומספק להם את המידע הנדרש להתחיל בדיאלוג עם החברה. למבקר האתר די לפנות לצ'אט-בוט לקבלת עזרה. לאחר התחלת התקשורת האוטומטית עם הבוט, עובד החברה יכול לעקוב בזמן אמת לתגובות בצ'אט ובכל רגע להצטרף לשיחה עם הלקוח הפוטנציאלי ולהחליף את התגובות האוטומטיות של הבוט בתגובות שלו.

למעלה מ-80% מבעלי העסקים המקוונים יכללו צ'אט-בוטים בעסקים שלהם עד שנת 2026. אם ברצונכם להיות יציבים מבחינת התחרות עד אותו זמן, עליכם לחשוב על השימוש בטכנולוגיית זו בפרויקט המקוון שלכם. צ'אט-בוטים ממשיכים לזכות בפופולריות במסחר האלקטרוני. למה? בגלל השינויים בצורות הקנייה והתפקוד של הלקוחות, המגמות המבוססות על טכנולוגיות חדשות והצמיחה של חברות האינטרנט. הצרכנים מעוניינים בנוחות ומהירות, והאינטרנט מאפשר להם לקנות מכל מקום ובכל זמן.

 

 

עוד...

רעיונות להטמעה צ'אט בוט

בעולם המתפתח של הטכנולוגיה, אפליקציות צ'אט-בוטים הופכות לכלי חשוב במסחר האלקטרוני. אפליקציות צ'אט-בוט מספקות פתרונות מתקדמים, כגון רכישת מוצרים בצ'אט, הזמנות מוצרים וסיוע בניווט באתר ושירות לקוחות ותמיכה.

הפתרונות המתקדמים של צ'אט-בוטים כוללים אפשרויות ייעוץ, תמיכה ופתרון בעיות ללקוחות, ואפילו אפשרות להציע מבצעים מיוחדים והנחות ללקוחות. כל זה מסייע לחברות לגדול ולהתקדם בסחר האלקטרוני.

אם הינך בעל העסק, עליך להתחיל לחשוב על להטמיע צ'אט-בוט ככלי חיוני לגדילת העסק והמכירות שלכם. צ'אט-בוטים יכולים לסייע לכם למשוך לקוחות חדשים ולשפר את איכות העבודה עם לקוחות קיימים, צ'או בוט מסייע בהפחתת העומס על הצוות . בעזרת צ'אט-בוטים, משתמשי המערכת יכולים לקבל מענה מיידי לשאלות ובעיות נפוצות ואף לפתור אותן עצמאית, מבלי להצטרך לפנות למנהלי שירות לקוחות או לעובדי תמיכה באופן ישיר. בנוסף, הם יכולים לסייע למצוא פתרונות לשאלות ובעיות נפוצות, כך שהצוות האנושי יכול להתמקד בטיפול בבעיות יותר מורכבות ומשמעותיות הדורשות יכולות אנושיות מתקדמות.

 

עוד...

פונקציונליות זמינה בצ'אט בוט

1. קידום מכירות ושירותים - הצ'אט-בוט משאיר ללקוחות את האפשרות לשאול שאלות ולקבל מענות מהיר לגבי מוצרים ושירותים, כולל פתיחת כרטיסיות ישירות בצ'אט לאתר המסחר האלקטרוני שלכם.
2. אוטומציה של התקשורת עם לקוחות - הצ'אט-בוט מספק מענות לשאלות נפוצות של הלקוחות ומסייע להם בחישוב מחירים ובהזמנת מוצרים או שירותים.
3. שיווק ישיר וממוקד לפי עניין - הצ'אט-בוט מאפשר לכם לשלוח הודעות פוש ללקוחות על חדשות, הצעות מיוחדות ומבצעים מתאימים להם.
4. שילוב עם אתר האינטרנט שלכם. הצ'אט-בוט מאפשר לכם להציג קטלוג של מוצרים ושירותים, להציג פורטפוליו ולתאר את החברה שלכם ללקוחות.
5. זמינות לתור לקוחות - הצ'אט-בוט מאפשר ללקוחות לקבוע תור אונליין לקבלת שירות או לקבל יעוץ, ולסנכרן את התורים עם הלוח שנה שלכם.
6. תשלום ופעולות בנקאיות - הצ'אט-בוט מאפשר ללקוחות לבצע תשלומים ולהזמין מוצרים בזמן אמת.

עוד...

צ'אט בוטים עוזרים לעסקים

כיצד יכול צ'אט-בוט לעזור לך לשפר את תוצאות המכירות שלך?

1. אפשרות לקבל נתוני משתמש בחלק מהמקרים ע"י קבלת הרשאות ממשתמש ולהשתמש בהם כדי לבצע סינון מתאים לקהל היעד שלך.
2. נוחות בעבודה בחלון צ'אט אחד ללא צורך במעבר לקישורים חיצוניים.
3.  הצ'אט-בוט פועל על כל הפלטפורמות עם ויז'טים מוטמעים באתר. אם יש לך ווטסאפ, מסנג'ר וכדומה, אתה יכול להתחיל לשוחח מיידית.
4. ע"י קבלת הרשאה ממשתמש תוכלו לקבל על הלקוח מידע כגון: מין, שנת לידה, מספרי טלפון, תמונות, מיקומי מפה, קודי מעקב, תמונות וסרטוני וידאו. ע"י עיבוד מידע הצ'אט-בוט יכול לפתור מגוון של משימות, כמו למצוא את המסעדה או המלון הקרובים ביותר.
5. פיתוח צ'אט-בוט יותר זול מאשר יצירת אפליקציות ניידות.

עוד...

צ'אט בוט לאיקומרס

אנו מפתחים צ'אט בוטים עבור חנויות איקומרס. ניתן להתקין את הצ'אט בוט כווידג'ט באתר שלך וכן לקשר אותו לדף העסק שלך. הצ'אט בוט למכירת מוצרים כולל:

1. שיחת דיאלוג בבסיס המונחים של הבינה המלאכותית, המהווה מקור מידע וידע מקצועי על פעילות העסק שלך.
2. תפריט הבוט - מציג את הקטגוריות הכי נבחרות: מוצרים פופולריים, חיפוש, קטגוריות מוצרים, תמיכה טכנית, מעקב אחר מוצר וחשבון אישי.
3. מערכת חיפוש מאפשרת למשתמש למצוא את המוצר הרצוי במהירות ובקלות דרך השיחה עם הבוט.
4. תצוגת כרטיסי מוצר ושירותים כוללת תיאורים, מחירים, מאפייני טכניות וכו'.
5. סל קניות.
6. תהליך הזמנה מאפשר לציין את כל הפרטים הנחוצים של הלקוח ולבצע את התשלום דרך PayPal או מערכות תשלום אחרות.
7. בדיקת זמינות המוצר מאפשרת ליצור קשר בין האתר האינטרנטי שלך (הבוט) ותוכנת הכספים לבדיקת זמינות המוצר במלאי.
8. מעקב אחר המוצרים מאפשר לקונה לקבל את המידע הנחוץ על מצב המשלוח ה

 

עוד...

צ'אט בוט למסעדות

אנחנו מפתחים צ'אט בוטים המתמחים בקנייה ומשלוח אוכל. הנה חלק מהפונקציות שזמינות לפיתוח:

1. צ'אט-בוט יכול לכלול תפריט עם מאכלים ומשקאות, וכן תפריט מהיר להזמנה מהירה.
2. טכנולוגיית GPS. צ'אט-בוט מאפשר לזהות את מיקום הלקוח, להזמין ולקבל את ההזמנה בסניף הקרוב ביותר של המסעדה שלך.
3. אינטגרציה עם קופות רושמות. צ'אט-בוט זמין לאינטגרציה עם קופות בונים של בתי קפה ומסעדות, כך שהזמנות יכולות להגיע כרשימה למטבח המסעדה ולהיות מעובדות יחד עם הזמנות אחרות של המסעדה שלך.
4. הזמנות חוזרות - הלקוחות יכולים להגדיר חידוש הזמנות חוזרות בקבוע וכך ההזמנה תעבור באופן אוטומטי, בלי להוסיף מחדש לסל קניות, ההזמנה תהיה מוכנה ללקוח לאיסוף בסניף ביום ובשעה שצוינה.
5. מערכת חוות דעת - צ'אט-בוט מאפשר לבקש חוות דעת מהלקוחות שלך ולפרסם את הדירוג על הדף העסקי שלך בפייסבוק או גוגל.

 

עוד...

img

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן

img 972508154463 img 04-8119521