icn
icn
icn
img
אפליקציות IOS & Android

אפליקציות IOS & Android

בינינו, כולנו מחוברים לסמרטפון רוב שעות היממה - לכן יותר משתלם לתקשר עם הלקוחות באמצעות יישומים. נשמח לתת המלצות לטכנולוגיות מתאימות לתחום העסק שלך - או לתרגם את הרעיונות היצירתיים שלכם לשפה שהסמרטפון מבין

רוצה לדעת יותר על אפליקציות?

עוד
סגור

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מתכנתים

icn

מעצבים

icn

בודק QA

icn

DEVOPS

img

הזמן כעת

+ פיתוח אפליקציות נייטיביות

אפליקציות שפותחות בשפת תוכנה המתאימה לסוג המכשיר (iOS ו-Android) בנפרד, פיתוח נייטיבי מספק את הביצועים הטובים ביותר, אבל הוא יקר יותר ודורש זמן פיתוח ותחזוקה נוספים עבור כל פלטפורמה.

זמני פיתוח החל מ-90 ימי עבודה

מחיר החל מ-30000 ₪

המחירים לא כוללים מע``מ

המחיר כולל את העבודות אפיון פרויקט בצורה פרטנית ע"י מנהל פרויקטים מקצועי של החברה

+ פיתוח אפליקציות היברידיות

אפליקציות שפותחות בטכנולוגיות כמו React Native או Flutter, שמאפשרות לפתח אפליקציות לכמה פלטפורמות בו זמנית. פיתוח אפליקציות היברידיות יכול לחסוך זמן וכסף, אך הביצועים עשויים להיות פחות טובים מאשר בפיתוח נייטיבי.

זמני פיתוח החל מ-45 ימי עבודה

מחיר החל מ-15000 ₪

המחירים לא כוללים מע``מ

המחיר כולל את העבודות אפיון פרויקט בצורה פרטנית ע"י מנהל פרויקטים מקצועי של החברה

+ פיתוח אפליקציות WEB

אפליקציות המבוססות על טכנולוגיות רשת כמו HTML, CSS ו-JavaScript ונגישות דרך הדפדפן במכשיר הנייד. פיתוח אפליקציות WEB עשוי לחסוך זמן וכסף, אבל הביצועים עשויים להיות פחות טובים והאפליקציה לא תוכל להתאים לכל יכולות המכשיר של המשתמש.

זמני פיתוח החל מ-21 ימי עבודה

מחיר החל מ-7000 ₪

המחירים לא כוללים מע``מ

המחיר כולל את העבודות אפיון פרויקט בצורה פרטנית ע"י מנהל פרויקטים מקצועי של החברה

יתרונות עבודה אתנו
ייעוץ טכנולוגי מקצועי - מומחי החברה ידאגו לאפיון, יבינו מטרות וחזון העסקי
מעצבי UX - ידאגו לתכנון חווית הגולש באתר
מאפייני UI - ידאגו ליצור קונספט טוב עבור משתמשי האתר
API - נדאג לעשות כל האינטגרציה הנדרשת עם צד ג’’
CMS - פתרונות הפיתוח שלנו במחירים מתאימים לכל כיס
ידע במגוון טכנולוגיות - Web, Native,Cross-platform,Hybrid
QA - נבחן רמת האיכות ומידת עמידות של המוצר
תחזוקה טכנית - סיום של פיתוח, זו תחילת חברות לאורך זמן
תחת קורת גג אחד - דואגים לשקט תעשייתי, הכל בבית אחד
פיתוח מותאם אישית - יכולת להתאים את האפליקציה לדרישות וצרכים הייחודיים של הלקוח
טכנולוגיות - הבנה מעמיקה של מערכות ההפעלה והטכנולוגיות השונות הנדרשות לפיתוח אפליקציות
שירות יעיל ואמין - עם תמיכה מלאה במהלך תהליך הפיתוח ואף לאחריו
מידע שימושי לפני שניגשים לפיתוח
 • img
  באילו מקרים יש צורך בפיתוח אפליקציה לנייד?
 • img
  קביעת מחיר אפליקציה סלולרית
 • img
  אפליקציה להזמנה וביצוע משלוח אוכל
 • img
  אפליקציה לחנות איקומרס
 • img
  אפליקציה לחברת נסיעות
 • img
  אפליקציית למוניות
 • img
  אפליקציות למועדוני ספורט וכושר
img
img
באילו מקרים יש צורך בפיתוח אפליקציה לנייד?

כמובן שכיום כולם כבר מבינים שהסביבה הניידת היא מכרה זהב לעסקים. בשנת 2020, יותר מ-60% מהאנשים משתמשים בסמארטפונים לקניות מקוונות באתרים ובאפליקציות סלולריות. אך השאלה העיקרית שעולה היא כיצד ניתן להבין האם העסק שלך זקוק גם ליישום סלולרי ב-IOS וב-Android, או שיש להסתפק בפיתוח אתר רספונסיבי אשר מותאם למכשירים ניידים?

ראשית כל, כדאי לשאול את השאלה העיקרית: האם המשתמשים יורידו את היישום שלך לסמארטפון שלהם?

בעידן הסמארטפונים, המשתמשים לעיתים מגבילים את עצמם למספר היישומים בסמארטפון, וזאת בשל הכמות הגדולה של יישומים ניידים הקיימים בשוק, כמו גם מחסור בזיכרון והאטה של המכשיר הנייד עם כל הוספה של אפליקציה נוספת. כדי שהאפליקציה שלך תזכה להצלחה, יש ליצור יישום שיהיה שימושי יותר מהיישומים הקיימים היום בשוק ה-IOS והאנדרואיד, כך שללקוח לא תהיה ברירה להוריד את היישום למכשירו הנייד.

ניתן לחלק יישומים ניידים לעסקים למספר סוגים:

 • לצרכיה הפנימיים של החברה
 • לייעול שיווק, מיתוג והגדלת מכירות

המטרות העיקריות בשימוש באפליקציה עסקית:

 • אוטומציה עסקית נוספת.
 • תפוקה מוגברת של מקורות שיתוף פעולה - לדוגמא, יצירת שיתוף קבצים, מאגר מידע לצוותים, צ\'אט לתקשורת פנימית, מערכת ניהול משימות, פרויקטים, הזמנות, קטלוג מוצרים הכולל מלאי ומשולב עם מערכת הנהלת חשבונות, מעקב אחר מסלול כוח אדם באמצעות GPS ומטרות אחרות נוספות.

המטרות העיקריות לשימוש באפליקציות למסחר

 • שוק סחר נוסף – אם האתר שלך נהנה מהצלחה קבועה, והמטרה שלך היא להגדיל את צמיחת המכירות על ידי מתן מענה טכני נוח יותר לקהל שלך, למשוך את הלקוחות לבקר באתר שלך בתכיפות גבוהה יותר ולפנות לקהל שלך במהירות ובקלות יותר, יישום סלולרי בהחלט הכרחי עבורך.
 • שימוש ביישום הסלולרי כתוספת לשירותים המקוונים של החברה: חלונות ראווה, קטלוגים, יישומים לרכישת כרטיסים, בנקאות באינטרנט, בדיקת סטטוס אספקת מוצרים וכן הלאה.
 • יצירת תוכנית נאמנות לנייד.

עוד...

קביעת מחיר אפליקציה סלולרית

אם הגעת למסקנה שאתה זקוק ליישום סלולרי, סביר להניח שהשלב הבא שלך יהיה מציאת מפתחים הגונים. שאלת התמחור בפיתוח מותאם אישית גם היא רלוונטית, אך לפיתוח אפליקציות סלולריות יש ייחוד אחד: מגוון רחב של מחירים בשוק. למגוון המחירים סיבה עיקרית אחת: תעריף השעה השונה המרכיב את צוות הפיתוח הדרוש לקבלת תוצאה טובה. חשוב לציין שרק במקרים נדירים, ניתן להסתדר עם מפתח אחד.

לאחר שקיבלנו הצעת מחיר לפיתוח הפרויקט שלך, אנו ממליצים בחום לא להסתמך רק על המחיר. המומחים אינם קובעים את המחיר ללא שום היגיון מאחוריו. לרוב, עלות יצירת אפליקציה סלולרית תלויה במספר השעות הנדרשות לפיתוח ובכמות העבודה, הכוללת את עיצוב האפליקציה. על סמך התקציר הראשוני שלך, מתגבשת הערכה הבנויה על בסיס שלושה גורמים עיקריים:

 • רשימת הרכיבים היקרים ביותר בפיתוח האפליקציה
 • מספר פלטפורמות ומכשירים נתמכים
 • כמות רכיבי הממשק והאנימציה בהתאמה אישית

סוכנויות IT מקצועיות לוקחות ברצינות את משימת לימוד תקציר הלקוח ומנסות להשיג כמה שיותר מידע ממנו על מנת לערוך את ההערכה המדויקת ביותר של השעות הנדרשות לפיתוח האפליקציה. לאחר מכן, מספר השעות מוכפל בעלות שעת עבודתו של המומחה, ומכאן נקבע התקציב הנדרש להשלמת הפרויקט.

הפריטים היקרים ביותר לפיתוח

 • כמות גדולה של נתונים, מסכים ופעולות ביישום מגדילה משמעותית את עבודתם של המעצב ושל מעצב הפריסה של הפרויקט
 • backend - חלק בשרת של המערכת המאחסן מאגרי מידע ואת הלוגיקה העסקית של הפרויקט ומעביר אותם לצד הלקוח בהתאם ל-API
 • פאנל ניהול שבעזרתו מבצעים ניהול תוכן, משתמשים, דוחות ונתונים נוספים של המערכת שלך
 • מספר סוגים של לקוחות המשתמשים באפליקציה - למשל, אם אתה מבצע יישום מסוג GETT, יהיה לך לקוח וקבלן, ולכן יש צורך לעצב ממשק לכל אחד מהצדדים
 • סמארטפונים מודרניים מצוידים ברכיבי חומרה כמו גירוסקופים, מד תאוצה, חיישני דופק, שבבי NFC, חיישני Bluetooth וברומטרים. השימוש בהם מוסיף פריט עלות חדש ויקר לפיתוח האפליקציה שלך
 • לאחרונה טכנולוגיות AR (מציאות רבודה) ולכידת מימיקה של פנים הן מאוד פופולריות והן היקרות מכולן. לפיכך, אנו ממליצים לך להעריך את יכולותיך לפני שתתחיל בפיתוח
 • לעיתים קרובות, יישום סלולרי זקוק לשילוב עם ספריות, מסגרות ושירותים של צד שלישי. לדוגמא, מערכות תשלומים, תוכנות הנהלת חשבונות, CRM וחדרי צ\'אט
 • מספר המכשירים ומערכות ההפעלה הנתמכות – לעיתים קרובות, לקוחות מתייחסים לפריט עלות זה כמשהו בנאלי ומצופה, אך כדאי לקחת בחשבון שפיתוח אפליקציה, הן עבור iOS והן עבור אנדרואיד, מעלה את מחיר הפיתוח. כמו כן, התאמה לטאבלטים יכולה גם היא להגדיל את העלות בשיעור של עד 75%. בנוסף, גם תמיכה בגרסאות ישנות יותר של iOS ו-Android יכולה להגדיל את עלות הפיתוח פי 1.5, וזאת מפני שבגרסאות ישנות יש מגבלות ביצועים והן לרוב אינן מעודכנות או מפותחות.
 • אנו ממליצים לא לנסות לרדוף אחר כל הפתרונות בו זמנית, אלא להתחיל בדגמים הפופולאריים ביותר ואז, באמצעות ניתוח, לשכלל את היישומים במידת הצורך.

עוד...

אפליקציה להזמנה וביצוע משלוח אוכל

כמובן שאם שירות ההזמנות ומשלוחי המזון שלכם יצליח, מפתח נוסף להצלחה יהיה פיתוח אפליקציה למשלוח אוכל באמצעות הנייד. ללקוח נוח יותר להזין את כתובתו ואת פרטי כרטיס האשראי פעם אחת בלבד, ובעת ביצוע ההזמנות הבאות, פשוט לבחור מנות מהתפריט ללא צורך בהזנה חוזרת של כל הפרטים. בנוסף, ניתן אף לציין את המסלול הקרוב ביותר למסעדה שלך, כך נוצרת הזדמנות נהדרת להשיג לקוחות נוספים, להגדיל את הבדיקה הממוצעת ואת מספר הבקשות, באמצעות מתן הנחות אישיות והצעות מיוחדות למשתמשי האפליקציה. דוגמאות מוצלחות הן zaprest, mishloha, wolt

היישום שלך יכול לאפשר:

 • ביצוע הזמנה מהתפריט הזמין
 • הוספת האוכל האהוב עליך למועדפים
 • הוספת או הוצאת מרכיבים מהמנה בנפרד
 • ציון המסלול למסעדה הקרובה ביותר ברשת שלך
 • מעקב אחר משלוח הזמנות
 • ארגון חשבון אישי, שיאפשר ללקוח להיות מונחה על ידי היסטוריית הזמנות, נתונים אישיים ותשלומים
 • עריכת מבצעים שיגבירו את נאמנות לקוחותיכם למסעדה
 • הצגת תוכנית בונוסים שתגדיל את הרווחים באמצעות קישור הלקוח למסעדה

עוד...

אפליקציה לחנות איקומרס

יישומים ניידים לחנויות מציעים ללקוחות שלך חוויה קנייה מודרנית ומשוכתת יותר. עם היישום, לקוחות יכולים לבקר בחנות שלך בתדירות גבוהה יותר, להזמין מהקטלוג מהיר ובקלות, לקבל גישה לתכנים בלעדיים ולהיות הראשונים לדעת על מוצרים והנחות חדשות. זו הזדמנות טובה לגבש את הצלחת העסק שלך בשוק, להגדיל את אחוז הרכישות הספונטניות ולמשוך לקוחות חדשים למותג שלך. דוגמאות לחנויות מצליחות הן איביי ואמזון.

היישום שלך יכול לכלול את הרכיבים הבאים:

1. עמוד ראשי עם תפריט והמוצרים הפופולריים ביותר.
2. דף קטגוריית מוצרים כדי לאפשר ללקוחות לחפש מוצרים בצורה יעילה יותר.
3. דף מוצר כדי להציג מידע מפורט על המוצר ולהציע תמונות ווידאו להדגמת המוצר.
4. עגלת קניות שתאפשר ללקוחות לצפות במוצרים שהם רוצים לקנות, ולסיים את הרכישה בקלות ובמהירות.
5. מערכת תשלום מאובטחת כדי להבטיח שלקוחות שלך יכולים לבצע תשלום בצורה מאובטחת ובטוחה עם מזומנים דיגיטליים או כרטיסי אשראי.
6. חשבון אישי, צפייה בהיסטוריית הזמנות ונתונים אישיים ותשלומים
7. חברות שליחויות, מעקב אחר ההזמנות וקבלת עדכונים על מצב המשלוח
8. תוכנת הנהלת חשבונות לניהול מלאי בזמן אמת והזמנת מוצרים חסרים

 

עוד...

אפליקציה לחברת נסיעות

הצלחה בפעילויות הקשורות לתיירות תלויה במידה רבה בלקוחות הקבועים של השירות. בתחום התיירות יישום סלולרי חיוני. אפליקציה מאפשרת ללקוחות להזמין במהירות כרטיס טיסה ומלון וליצור קשר עם סוכן אישי. שירות כזה מגדיל את מכירת הכרטיסים באופן ברור ומובהק, וזאת מפני שקשה לזלזל בנוחות של קניית כרטיס באמצעות טלפון חכם, לעומת בזבוז זמן בחיפוש אחר סוכנויות נסיעות, נסיעות למשרד הכרטיסים ועמידה בתורים ארוכים.

היישום שלך יכול לכלול את הרכיבים הבאים:

1. חיפוש נוח של כרטיסי טיסה, מלונות והשכרת רכב - מערכת חיפוש נוחה ויעילה תאפשר למשתמש למצוא את האפשרויות המתאימות לצרכיו בצורה מהירה ופשוטה.
2. הודעה כאשר מחיר הכרטיסים ליעד הרצוי יורד - מערכת התראות אוטומטית תאפשר ללקוח לקבל הודעות על ירידת מחירים או הטבות מיוחדות ליעדי הנסיעה המבוקשים.
3. תוכנית נאמנות - יש לך אפשרות ליצור מערכת נאמנות כדי לפרגן ללקוחות הקבועים שלך ולהפעיל תגמולים והטבות מיוחדות כגון נקודות נוספות עבור כל רכישה, מתנות ועוד.
4. עדכוני חדשות וטיפים לטיולים - אפליקציה שתאפשר למשתמש לקבל עדכוני חדשות וטיפים לטיולים, המלצות על מסעדות ומקומות בילוי וכו'.
5. חשבון אישי - מערכת של חשבון אישי שתאפשר למשתמש לצפות בהיסטוריית ההזמנות שלו, נתונים אישיים, תשלומים וכו'. זה יאפשר לו לנהל את חשבונו בצורה יעילה.

 

עוד...

אפליקציית למוניות

מתי בפעם האחרונה עמדת בצד הדרך ונופפת בידך בתקווה להשיג מונית? יישומים ניידים עובדים היטב בתחום הזמנת המוניות, ודוגמא לכך היא UBER הידועה, הפועלת בהצלחה במדינות רבות בעולם. באמצעות אפליקציה למוניות, תוכלו לבצע הזמנה במהירות ובנוחות, תוך ציון רצונותיכם והעדפותיכם. בנוסף, הלקוח יכול לעקוב אחר מיקום הרכב באמצעות הכרטיס, ואת הנסיעה עצמה ניתן לשלם בכרטיס אשראי באמצעות האפליקציה, ללא צורך להידרש לכסף מזומן.

היישום שלך יכול להיות מורכב מהרכיבים הבאים:

 • הזמנת מונית על פי העדפה אישית
 • הזמנת שליח אם יש צורך במשלוח של חבילה
 • הזמנת קטנועים, אופניים, פרחים - הכל עובד לפי אותו עיקרון
 • חשבון אישי, שיאפשר להנחות את הלקוח על ידי היסטוריית ההזמנות, נתונים אישיים ותשלום
 • תוכנית נאמנות, שתאפשר ללקוח לצבור נקודות עבור שירותים שנרכשו
 • מערכת הזנת משוב, שתאפשר ללקוחות שלכם להיות בטוחים יותר באיכות השירות שלכם

עוד...

אפליקציות למועדוני ספורט וכושר

יישום כזה יעזור לך ללמוד יותר על התוכנית הפעילה של המועדון שלך. מועדונים יכולים לספק למשתמשים תוכן בחינם בצורה של סרטוני התעמלות וטיפים תזונתיים מועילים, כמו גם סיור וירטואלי במועדון. באפליקציה תוכלו לברר את לוח הזמנים להכשרה, להירשם למאמן מסוים ואף לחסוך במנוי עקב רכישת תוכנית משתלמת יותר. זה יעזור למועדון לבלוט מול המתחרים, למשוך לקוחות חדשים ולהפחית את מספרם של אלה ששכחו להתאמן.

היישום שלך יכול לכלול את הרכיבים הבאים:

 • תוכן בחינם של סרטוני אימון
 • טיפים לתזונה
 • סיור וירטואלי במועדון
 • לוח זמנים והרשמה לאימונים
 • תוכנית נאמנות, שתאפשר ללקוח לצבור נקודות עבור שירותים שנרכשו
 • מדיניות תמחור מועדונים

עוד...

img

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן

img 972508154463 img 04-8119521