icn
icn
icn
img
בניית פורטלים

בניית פורטלים

פורטל הוא אתר אינטרנט המהווה שער מידע ברשת. בניית פורטל מורכבת יותר מבניית אתר תדמית, מכיוון שהוא מכיל פונקציות מתקדמות כגון: מתן מרחב מידע למבקרי האתר, תקשורת בין משתמשים, שידור וידאו בלייב והצגת תוכן וידאו ותמונות. פורטל יכלול בדרך כלל מערכת ניהול תוכן מתקדמת, מערכת דיוור, מערכת בלוגים, אינדקס ועוד. בזכות הפורטל, הלקוחות שלכם יכולים לקבל מענה על מגוון רחב של נושאים: חלל פתוח עם מידע זמין למבקרי האתר, שירותים, קהילה ארגונית ותכנים בעלי תוכן ייחודי ומוגבל לקהילה ארגונית.

עוד
סגור

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מתכנתים

icn

מעצבים

icn

בודק QA

icn

DEVOPS

img

הזמן כעת

יתרונות עבודה אתנו
ייעוץ טכנולוגי מקצועי - מומחי החברה ידאגו לאפיון, יבינו מטרות וחזון העסקי
מעצבי UX - ידאגו לתכנון חווית הגולש באתר
מאפייני UI - ידאגו ליצור קונספט טוב עבור משתמשי האתר
API - נדאג לעשות כל האינטגרציה הנדרשת עם צד ג’’
CMS - פתרונות הפיתוח שלנו במחירים מתאימים לכל כיס
מותאם לגרסת מובייל - נדאג לעיצוב רספונסיבי או אדפטיבי לאתר
ידע במגוון טכנולוגיות - Web, Native,Cross-platform,Hybrid
QA - נבחן רמת האיכות ומידת עמידות של המוצר
תחזוקה טכנית - סיום של פיתוח, זו תחילת חברות לאורך זמן
SEO קידום אורגני - פיתחנו עבורכם פרויקט, הגיע הזמן להביא גולשים ומכירות
תחת קורת גג אחד - דואגים לשקט תעשייתי, הכל בבית אחד
עדכונים ותוספים לאתר שלך
 • img
  עיצוב ייחודי
 • img
  בחירת פלטפורמה להקמת אתר
 • img
  טכנולוגיות
 • img
  שילוב יישומים
 • img
  בחירת CMS לפלטפורמה
 • img
  רעיונות לתכונות נדרשות
img
img
עיצוב ייחודי

עיצוב אתר מבוסס מיתוג העסק והרעיון המרכזי הוא צעד חשוב להצלחת הפרויקט. העיצוב הייחודי יתאים לצרכי העסק ויתאם למיתוג החזק של המוצר. העיצוב יכול לכלול צבעים, גופנים, וסמלים ייחודיים המשקפים את הערכים והרעיון המרכזי של המוצר. העיצוב יתאים לצרכי המשתמשים הספציפיים של האתר. בנוסף למיתוג החזק, עיצוב האתר יכול לכלול כלים ותכונות מתקדמות כמו אנימציות, ממשק משתמש ידידותי, תפריטים נפתחים, עיצוב רספונסיבי ועוד. המטרה היא ליצור אתר שישמש ככלי לקידום המוצר והעסק, יהיה נוח לשימוש ויתאים לתחומי הפעילות של העסק. העיצוב הייחודי יכול להבטיח חווית משתמש מעולה ולסייע בפיתוח המותג והצלחת הפרויקט. הוא יוצר את האפקט הרצוי על הלקוחות, כמו גם מעניק מראה מודרני ודגש על הפרטים על מנת לקדם את העסק ולפתח את קהל הלקוחות שלו.

עוד...

בחירת פלטפורמה להקמת אתר

בחירה בפלטפורמה מתאימה לאתר אינטרנט תלויה בכדאיות הפונקציונלית הנדרשת נכון לאותה נקודת זמן ובאפשרות לפיתוח עתידי. לרוב, בחירה בפלטפורמה לא נכונה על ידי הלקוח או חוסר מידע מצד מבצע לא מקצועי, מצריכה פיתוח חוזר של הפרויקט מאפס, כך שללקוח נגרם נזק כספי ובזבוז זמן יקר.

המומחים שלנו ניגשים לעבודתם בקפדנות רבה, תשומת לב לפרטים, ראיה עתידית של הפרויקט בעת ביצוע המשימה הטכנית ותקשורת קבועה עם הלקוח. כתוצאה מכך, אנו מספקים ללקוח המלצות מיטביות לבחירת הפלטפורמה המתאימה.

 • פתרונות יחודיים CMS
 • CMS WordPress
 • CMS Magento
 • CMS Opencart
 • CMS Joomla
 • CMS Drupal
 • CMS ASP.NET

עוד...

טכנולוגיות

המעצבים והמפתחים שלנו עובדים עם מגוון שפות וטכנולוגיות לפיתוח אתרי אינטרנט. בין השפות והטכנולוגיות שאנו משתמשים בהן כדי ליצור אתרים מותאמים אישית, ניתן למנות:

 • MySQL - מסדי נתונים לשמירת נתונים ומידע באתר PHP - שפת תכנות לצד שרת המשמשת לפיתוח רוב האתרים בצד השרת
 • HTML - שפת תכנות לבניית מבנה האתר
 • CSS - שפת תכנות לעיצוב ועיצוב חזותי של האתר
 • JS - שפת תכנות לפיתוח תגובות ואינטראקציות עם המשתמש בצד הלקוח
 • jQuery - ספריית JavaScript מאפשרת פיתוח קל יותר של אינטראקציות ופעולות בצד הלקוח
 • Ajax - טכנולוגיית תקשורת לצד הלקוח המאפשרת טעינת מידע ברקע ושינויים דינמיים
 • Angular - פלטפורמת פיתוח לצד הלקוח המאפשרת פיתוח מהיר ויעיל של יישומי רשת מבוססי תוכן

זו רק רשימה קטנה של השפות והטכנולוגיות שאנו משתמשים בהן

עוד...

שילוב יישומים

כמומחים בתחום הפיתוח והעיצוב של אתרי אינטרנט, אנו מבינים את הצורך בשילוב יישומים עסקיים בפורטל האינטרנט שלך על מנת לשלב את הפונקציונליות של כל אחד מהם באתר אחד. לעיתים קרובות, יש צורך בשילוב מספר יישומים עסקיים במערכת מידע אינטגרלית על מנת לספק מוצר איכותי ומספק ללקוחותיך.

כדי לשפר את הפונקציונליות והיעילות של הפורטל שלך, אנו מציעים שיטות אינטגרציה שונות של מערכות ויישומים עסקיים מובילים. אנו מכירים במערכות העסקיות המובילות ביותר ויכולים ליישם אותן כדי להשיג את הפונקציונליות הנדרשת לפורטל האינטרנט שלך.

עוד...

בחירת CMS לפלטפורמה

בחירת פלטפורמה להקמת אתר תלויה במטרות האתר ובצרכי העסק או הפרויקט. להלן תקציר קצר על כל אחת מהן פלטפורמות שצוינו:

CMS ייחודי - פלטפורמת אתרים מבוססת CMS מותאמת אישית ומעוצבת עבור כל לקוח ומתאימה לפרויקטים מסוימים. יתרון עיקרי של CMS ייחודי הוא היכולת לספק פיתוח מותאם אישית עם יכולות ניהול תוכן מתקדמות.

CMS WordPress - פלטפורמת אתרים מבוססת CMS פופולרית ביותר, קלה לשימוש ומציעה מגוון רחב של תוספים וערכות עיצוב. WordPress מתאימה לאתרים פשוטים עד למתקדמים יותר, ומספקת יכולת גבוהה של ניהול תוכן.

CMS Opencart - פלטפורמת אתרי מסחר אלקטרוני מבוססת CMS, ומתאימה למסחר בקטגוריות מוצרים שונות. Opencart מציעה מגוון

CMS Joomla - פלטפורמת אתרים מבוססת CMS פופולרית ומתקדמת המציעה יכולות ניהול תוכן מתקדמות ומגוון ערכות עיצוב. Joomla מתאימה לאתרים מסחריים ופורטלים רבי משתמשים.

CMS Drupal - פלטפורמת אתרים מבוססת CMS מתקדמת ועוצמתית המציעה יכולות ניהול תוכן מתקדמות, פיתוח מתקדם ושליטה מלאה על התוכן. Drupal מתאימה לאתרים גדולים ומורכבים ומתאימה לפרויקטים פורטלים, מוסדות חינוך וארגונים בעלי מטרות חברתיות.

CMS ASP.NET - פלטפורמת אתרים מבוססת .NET המציעה יכולות פיתוח מתקדמות ומגוון ערכות עיצוב. ASP.NET מתאימה לאתרים גדולים ומורכבים, ומתאימה לפרויקטים עסקיים ומסחריים שמשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות. מערכת זו מציעה יכולות גבוהות של תפעול ואבטחה, אך מחייבת ידע טכני מתקדם לפיתוח ותחזוקה שלה.

עוד...

רעיונות לתכונות נדרשות

רעיונות לתכונות הנדרשות בפורטל:

 • ממשק משתמש ידידותי ופשוט לשימוש
 • גישה מהירה ויעילה לכל המידע המפורסם בפורטל
 • כלי חיפוש חכם ומתקדם המאפשר למשתמשים למצוא מידע בצורה מהירה ונוחה
 • תמיכה בשילוב יישומים שונים בפורטל
 • סיווג תוכן ואינדקס מאגרי מידע מגוונים
 • קטלוגים של תיעוד ותוכן המאפשרים גישה מהירה למידע רלוונטי
 • תמיכה בעבודה קבוצתית של משתמשים וניהול עבודה של קבוצות
 • התאמת גישה אישית לצרכי המשתמש והעסק.
 • תמיכה בשפות מרובות עבור משתמשים מהעולם כולו
 • תמיכה בטכנולוגיות מתקדמות כמו AI ומערכות למיפוי נתונים
 • אפשרות להצגת מידע בצורות שונות, כגון טבלאות, גרפים ותרשימים
 • יכולת לערוך ולעדכן מידע בפורטל בזמן אמת ולפי הרשאות המשתמשים
 • יכולת להציג מידע בזמן אמת ולקבל עדכונים באופן חדשני, כמו עדכוני חדשות ואפשרות לקבל התראות והודעות במייל או בסמס
 • אפשרות להשתמש בכלי עריכה לעיצוב תוכן, כגון וויזארדים ועורכי HTML, כדי לייצר תוכן מקצועי ואטרקטיבי
 • אפשרות לקבל מידע סטטיסטי ודוחות כדי לקבל מבט רחב יותר על המידע והנתונים המוצגים בפורטל. דוחות אלו יכולים לכלול מידע על התנהגות המשתמשים באתר, נתוני קליקים, נתוני תנועת נתונים, נתוני שימוש ביישומים, נתוני שימוש במערכות מבוססות ענן ועוד

בכך, ניתן לזהות מגמות, נקודות חלשות וחזקות של הפורטל ולפעול לפי התוצאות שמתקבלות. כמו כן, הסטטיסטיקות יכולות לסייע במציאת חוסרי יעילות באתר ולהציע פתרונות עבורם. הדוחות הללו יכולים לסייע למנהלי האתר לקבל מבט רחב יותר על פעילות האתר ולהשתמש במידע זה כדי להשפיע על הפיתוח והשיפור של הפורטל.

עוד...

שאלות ותשובות:
+ כיצד בניית פורטל עוזרת לכם בעסק?

ראשית, היא תורמת להגברת המודעות למותג החברה. ביקורים יומיים בפורטל על ידי משתמשים רבים יכולים לעזור להפוך את שם החברה למזוהה יותר. כמובן, הפורטל גם מביא להגדלת זרימת הלקוחות. נאמנות מוגברת של המשתמשים למותג עקב המידע או השירותים המתפרסמים בפלטפורמה יכולה להגדיל את מספר לקוחות החברה ולהשפיע לטובה על הרווחים. ולא פחות חשוב, אם התוכן הוא רב גוני, איכותי, קל למצוא אותו והוא אמין - אמון המשתמשים בחברה שלכם יגדל, מה שיכול לשפר את מוניטין המותג ולהגדיל רווחים.

+ איזה סוג של חברה עשויה להרוויח מפורטל אינטרנט?

כמובן, הקמת פורטל אינטרנט פרטי של החברה מתאימה לחברה גדולה יותר שפועלת בקנה מידה רחב. יש חברות שמרוויחות מפרסום ואחת הדרכים להציע אותו הוא פורטל.

+ מדוע חשוב שהפיתוח של הפורטל יהיה מקצועי?

עומס תעבורה וריבוי גולשים עשויים לגרום לפורטל בעיות שונות אם הוא לא פותח כמו שצריך. מדובר ב"צומת" חשובה שבה מתנהלת תנועה רבה ואם יש בעיות בטעינה, האטה וכדומה, זה עלול לשבש את כל העבודה. לכן יש לבחור לעבוד עם הצוות המקצועי ביותר לשם בניית פורטל. זו השקעה חד פעמית חשובה שיש לשקול לעשות, כדי שהפורטל יהיה מצוין, שימושי ויספק תנועת גולשים ערה.

+ למה חשוב לשים לב בתהליך בניית פורטל אינטרנט?

בסופו של דבר, פורטל אינטרנט טוב צריך להעניק גישה נוחה ומיידית למידע שמעניין את הגולש. לכן יש לשים לב לכך שאתם לא מעמיסים בעיצוב, שיש תשומת לב מעמיקה לנוחות המשתמש והחוויה שלו.

פורטלי אינטרנט הינם מערכים וירטואליים של אינטראקציות ושירותים שמרוכזים בפלטפורמה יחידה. במילים אחרות, מדובר בממשק לביצוע פעולות. כדי להתמודד עם בניית פורטל איכותי, יש צורך בידע נרחב כדי לאפשר לגולש למצוא את כל מה שהוא צריך באותו האתר, בין אם מדובר במדריכים, חדשות, ביקורות או שירותים אחרים. במאמר זה נדבר על סוגים של פורטלים ומה ההבדל ביניהם, ונסקור את ההיבטים השונים של בניית פורטל אינטרנט.

מהו פורטל אינטרנט ומה מיוחד בו

פורטלים הם למעשה ריכוז של משאבים שונים במקום אחד בצורה שמאפשרת לעבור ביניהם בקלות. פורטלים מצטיינים בהענקת פונקציות מגוונות למשתמש, והם שמים חשיבות עצומה על היכולת לגשת לפונקציה הנדרשת בצורה נוחה. מסיבה זו, פורטלים מכילים מנועי חיפוש שיפנו את המשתמש למקום בו ימצא מענה לצרכיו. אינטראקציה מקבלת דגש גדול גם היא, עם דברים כגון סקרים, תגובות, דירוגים, ואפילו צ'אטים או פורומים. 
הסיבות לפתיחת פורטלים גדולים נובעות קודם כל מהצורך שהם מנסים לספק עבור הקהל אליו הם מכוונים.

מה ההבדל בין בניית פורטל לבניית אתר תדמית?

אחד הדברים שמבדילים פורטל אינטרנט מאתר תדמית סטנדרטי הוא המגוון האדיר של תוכן שהוא מכיל. פורטלי אינטרנט נוטים לרכז חומרים שונים על ספקטרום רחב תחת אותו נושא כללי, וכך מאפשרים לגולש להישאר באותה הסביבה בעת החיפוש אחר מגוון פונקציות ופרטי מידע. הפורטל הוא למעשה מדריך שמנחה את הגולש דרך פרטי המידע השונים על מנת להביא אותו לתוכן המבוקש. לכן בניית פורטל דורשת מיומנויות וניסיון רב יותר. המתכנתים שלנו יודעים להתמודד עם המורכבות של בניית פורטל וזה היתרון שלנו בתחום הזה.
מהם סוגי הפורטלים הקיימים היום ברשת?

 • פורטל אוניברסלי – נועד לשימוש כללי עבור כל גולש. מכיל תוכן שרלוונטי למספר הרב ביותר של אנשים.
 • פורטל אזורי – לרוב מזוהה עם עיריות או מועצות אזוריות, ומכוון לשימוש אנשים שגרים באזור מסוים.
 • פורטל שירות – מכוון לקהל יעד בעל צורך ספציפי עליו הוא עונה, בין אם שירות, מוצר או תחביב.
 • פורטל תאגידי – פורטל שמזוהה עם תאגיד מסויים ומכיל מידע עבור העובדים וכן עבור הלקוחות שסובבים סביב התאגיד.
 • פורטל ממשלתי – פורטל שמשויך לגופים ממשלתיים ומכוון לשימוש הקהל שמזדקק לשירותיהם.
 • מי עשוי להרוויח מבניית פורטל?
 • פורטל אינטרנט לעסקים - חברה שרוצה להגיע למספר גדול יותר של משתמשים יוצרת פורטל משלה. היא חולקת שם מידע על נושא ספציפי, ובמקביל מושכת משתמשים נאמנים. למשל, חברת אשראי יכולה להיות מעוניינת בפורטל משלה. 
 • פורטל אינטרנט לרווחים – פורטל הוא אתר גדול שההיקף הרחב שלו מעניק הזדמנויות להרוויח עליו כסף. במקרה זה, בעלי הפורטל יכול לייצר רווח מהפרסום, למשל. לפורטל כזה יכול להיות גם נושא רחב וגם התמחות מסוימת בנישה צרה.

מה הייחודיות של בניית פורטל ומדוע זו משימה לצוות מיומן?

הצורך בביצועים טובים בפורטל הוא חיוני ביותר. כמה אלפי עד מאות אלפי משתמשים יכולים לבקר בפורטל מדי יום. על מנת להתמודד עם עומס כזה, במהלך הפיתוח כדאי לבחור באותם כלים שיבטיחו גישה רציפה למידע גם עם רמת תעבורה גבוהה מאוד. זה אומר שהפיתוח חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר.
השאלה השנייה היא הצורך בפיתוח ניווט ידידותי למשתמש. ככלל, הפורטל מכיל כמות גדולה של מידע. יכול להיות מדובר במאות עמודים. על מנת שהמשתמש יוכל לנווט ביניהם בנוחות, כדאי לפתח ממשק משתמש נוח ויצירתי שיספק מעבר מהיר לכל דורש.
בגלל הסיבות האלה אנו ממליצים לבנות את הפורטל בעזרת הצוות המיומן והמתואם של המומחים שלנו.
בשלבי הבנייה, ניפגש איתך כדי לאפיין את הפורטל ולהבין את כל הפרטים על החברה שלכם, המיתוג שלה, הסיפור שלה. בהמשך, ילווה אתכם מנהל הפרויקט שיהיה איש קשר ביניכם לבין החברה, ידאג להעביר את כל המידע הדרוש, לעדכן בכל השלבים, לקבל אישורים. בהמשך תתקיים פגישת הדרכה כדי להסביר לכם על העבודה בפורטל.

 

img

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן

img 972508154463 img 04-8119521