icn
icn
icn
img
עריכת אפיון לפרויקט

עריכת אפיון לפרויקט

יצירת אפיונים טכניים עבור אתרי אינטרנט או מערכות WEB היא אחת המשימות הקשות ביותר מבחינה טכנית בתחום פיתוח אתרי אינטרנט, מערכות CRM ופורטלים מקוונים. לעיתים הלקוחות אינם מייחסים חשיבות רבה ליצירת מפרט טכני - והתוצאה עלולה להיות מתסכלת מאוד.

 העדר של הוראות מפורטות ודילוג על שלבים בלי לקחת בחשבון את כל התהליכים וההיבטים של פיתוח האתר, מביאים לחוסר היכולת של הלקוח להגדיר את היעדים הסופיים אליהם הוא רוצה להגיע, וזה מביא לכך שהמפתח אינו יכול לחשב את התקציב המשוער לפרויקט. כתוצאה מכך, המתכנתים מבזבזים שעות עבודה רבות באופן לא יעיל וחוזר על משימות שונות מספר פעמים. ניתן להימנע מבעיות מסוג זה על ידי הזמנת מיפוי, אפיון טכני ותרשימים לפרויקט שלכם, תוך התחשבות בכל ההיבטים: תכנות, עיצוב, עיצוב UI ואינטגרציה של שירותי צד שלישי.

 

רוצה לדעת יותר על כתיבת אפיון לפרויקט?

 

עוד
סגור

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מתכנתים

icn

אדריכל מערכת

img

הזמן כעת

מחיר כתיבת אפיון טכני לפרויקט

בכדי לבדוק את הניסיון שלנו בכתיבת מסמכי אפיון ולחשוב על האפשרות של פיתוח הפרויקט שלכם על ידי הצוות שלנו, אנחנו מציעים לכם את השירות שלנו לכתיבת מסמך תיאור פרויקט.

השירות כולל יצירת תמונה מלאה ואינטראקטיבית של הפרויקט האינטרנטי העתידי שלכם, המדמה את פעולת האתר העתידי ומשקפת את מבנה הדפים, המיקום של התוכן והרכיבים השונים בכל דף. בנוסף, נכתוב דרישות הנדרשות עבור הפרויקט, כולל ציון טכנולוגיות ומערכות הנדרשות לפיתוח האתר.

אנחנו נספק לכם תקציב מדויק ומעודכן לפי הדרישות שלכם, וגם נציג את זמני היישום המדויקים והברורים לפיתוח הפרויקט.

זמני פיתוח החל מ-15 ימי עסקים

מחיר החל מ- 5000 ₪

המחירים לא כוללים מע``מ

אם בחרתם לפתח את הפרויקט שלכם עם הצוות שלנו, תוכלו ליהנות מזיכוי חלקי על האפיון.

מדוע כדי להשתמש בשירותי החברה שלנו
אנו מציעים לכם ייעוץ מקצועי ועזרה בבחירת הפיצ'רים הנכונים לפי צרכי העסק ותכנון האתר בצורה מתאימה.
כל האפיונים והתקצוב יתוארו בכתב וישמשו כמסמך רשמי בין הצדדים בעת חתימת ההסכם, כדי להבטיח שכל הצדדים מבינים את התנאים ולהיות מוגנים משפטית במקרה של טעויות או חוסר הבנה.
באמצעות השימוש בחברת פיתוח מקצועית תוכלו לחסוך זמן וכסף ולהתמקד בפעילויות עסקיות עיקריות נוספות.
נתקצב את הפרויקט שלכם בהתאם לאפיון המדוייק של הצרכים שלכם ונכוון את הפיתוח לכיוון הנכון מראש.
נעזור לכם לאפיין את הפרויקט בצורה מקיפה ומדוייקת, כך שנוכל להבטיח כי כל הדרישות שלכם יובאו לתוך הפיתוח.
בחברתנו ישנם מומחים בתחומי מגוון, כולל מעצבים, מהנדסי שרתים, מפתחי תוכנה, מנהלי פרויקטים וצוות CX, כל אלו יעזרו לנו להביא את המוצר לגמריות ולהבטיח את האיכות והיציבות שלו.
icn
icn

מה נוכל להציע עבורכם?

שלב 1 - שיחה ועידה עם לקוח

כדי להכין מסמך תיאור מפורט עבור פיתוח אתר, השלב הראשון הוא התייחסות לשאלות עיקריות בפגישת ראיון עם הלקוח. בשלב זה נדבר על נושאים:

- הרעיון הכללי של הפרויקט והמטרות שלו.

- מבנה האתר והפיצ'רים העיקריים שיכיל.

- איך המשתמשים יתנו מענה לאתר ומהם המטרות שלהם.

- דרישות העיצוב והסגנון הכללי של האתר.

- דרישות לפונקציונליות ולשירותים הנדרשים מהאתר.

- דרישות למערכת ניהול התוכן (CMS) והטכנולוגיות המתאימות לפרויקט.

- דרישות לתחום האחסון והשרתים הנדרשים לפעילות האתר.

שלב 2 - אב טיפוס

השלב השני בפיתוח מסמך תיאור הפרויקט הוא יצירת אב טיפוס ויזואלי של הפרויקט והסכמת הפרוטוטיפ על ידי הצדדים.

בשלב זה אנו יוצרים הצגה אינטראקטיבית עם אפשרות לבצע מעברים בין חלקי האתר (אב טיפוס HTML של האתר), לאחר מכן ניתן לקבל מושג ויזואלי מלא - כיצד האתר המתכנן יראה, ובסיום השלב - הבנה מלאה והצגת הפרויקט בפעולה.

שלב 3 - מסמך אפיון מפורט

- השלב השלישי הוא פיתוח מסמך תיאור טכני ליצירת פרויקט. על סמך תוצאות הראיון אב טיפוס, מתועדים ומרגלמים את העבודות הנדרשות והדרישות לפרויקט, כולל השימוש במונחים טכניים המיועדים למפתחי הפרויקט.

- על סמך מסמך תיאור טכני המפותח במקצועיות, כל חברת פיתוח יכולה לקבוע את התקציב הנדרש לפיתוח הפרויקט, וגם את הזמנים לביצועו עם חלוקה לשלבים.

כיצד לכתוב אפיון מפורט: טיפים והמלצות
 • img
  חשיבות האפיון המפורט לפני ביצוע
 • img
  כיצד לכתוב מפרט טכני
img
img
חשיבות האפיון המפורט לפני ביצוע

פיתוח מפרטים טכניים ליצירת שירות אינטרנט הוא אחד הפרויקטים הקשים ביותר בתחום פיתוח אתרי אינטרנט ופורטלים מקוונים. על מנת להבטיח הצלחה כוללת של הפרויקט, נדרשת הכנה מקדימה במידה רבה. יש צורך בחשיבת תקציב מראש, כולל חישוב מפורט של עלויות הבנייה. כמו גם הפקת מפרט טכני מפורט, המתאר את כל התהליכים ותנאי הפיתוח של הפרויקט, כולל כל הפרטים הטכניים שלו.

חישוב התקציב לא יכול להתבצע בצורה מדויקת לפני שהפרויקט יופרק לפרטיו ויוגדרו כל הפונקציונליות והעלויות הקשורות. חשוב להיות נבון ולא לסמוך על הערכות חישוביות ראשוניות. חשיבת תקציב מפורט עוזרת למנוע בעיות בעתיד ומסייעת להבטיח את הצלחת הפרויקט.

כך גם מפרט טכני מפורט מסייע לזהות במהירות את כל הדרישות והרצונות ומונע חריגה מהזמנים המוקצים לפרויקט. ניתן להפחית חוסר הבנה ודיבורים מיותרים עם הלקוח כאשר הכל מובהק ומפורט מראש במסמכי הפרויקט ובמפרט הטכני, ניתן למנוע חוסר הבנה ודיבורים מיותרים עם הלקוח ולהבטיח שהפרויקט יוצא באיכות גבוהה ובתוך הזמן המוצג. לכן, מומלץ להתחיל את הפרויקט עם הכנת מפרט טכני מפורט ובהמשך לתחזק אותו במהלך הפיתוח כך שהכל יהיה מובהק וברור לכל הצדדים.

עוד...

כיצד לכתוב מפרט טכני

לצורך מטרת הפירוט והבהרת התנאים לאפיון טכני לפרויקט, יש לכלול במשימה:

 • הדרישות הטכניות -  ציון הכלים והטכנולוגיות שיש להשתמש בהם, כגון CMS, שפות תכנות, מסדי נתונים, פונקציות ואפשרויות טכניות שיש להשתמש בהן על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.
 • הדרישות השיווקיות - הגדרת המטרות המסחריות של האתר, זיהוי יתרונות החברה והמוצרים שהיא מציעה, ניתוח התחרות והקהל היעד.
 • עיצוב, שמישות, תוכן - תיאור פיתוח הממשק הגרפי והתפקודי של האתר, התאמת הממשק לקהל היעד, יצירת תוכן וניהולו, התאמה למנועי חיפוש וכו'.
 • מטרות פונקציונליות - הגדרת התוכן הפונקציונלי של האתר, עם הדגשה על מודולים ופונקציות ספציפיות שיש לפתח על מנת להשיג את המטרות הטכניות והמסחריות.
 • מיפוי - יצירת מפה או טבלה של ישויות המשמשות את הפרויקט והתכונות שלהן, עם הדגשה על הדברים הקטנים העלולים להוביל לסיבוכים בהתפתחות הפרויקט.

 

עוד...

img

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן

img 972508154463 img 04-8119521