icn
icn
icn
loader
img

חשוב לדעת

תחזוקה והמשך פיתוח פרויקטים מוכנים

קורה שלקוחות פונים אלינו ומבקשים את שירותנו בעקבות אי-שביעות רצון מהחברה שעבדו איתה לפנינו. העבודה שלנו במקרים כאלה שונה מהותית מפיתוח אתר חדש "מהניילונים" וכוללת מתן פתרונות לפונקציות "חצי קיימות", שיפור של מהירות האתר או חוויית המשתמש, ופתרון בעיות נוספות שפוגעות בתפקוד המערכת. אנחנו יודעים לעשות את כל זה - ומה הדבר היחיד שאנחנו רוצים מכם? 

סבלנות! חשוב שתדעו שכל הטעויות והבעיות הן פתירות. אנו בקיאים במגוון הפלטפורמות של האתרים השונים ויודעים כיצד לעבוד איתן לשביעות רצונכם. אם אתם נתקלים בבעיות מתסכלות באתר שלכם - אנחנו הכתובת!

בעלי תפקידים שיהיו מעורבים בפרויקט שלך:

icn

מנהל פרויקט

icn

מומכי UX & UI

icn

מתכנתים

icn

מעצבים

icn

בודק QA

icn

DEVOPS

img

הזמן כעת

icn icn
img

מידע שימושי

 • img

  ביכולתנו לבצע עבורכם את המשימות הבאות:

 • img

  תנאי עבודה

 • img

  עיצוב מחדש, חלקי או מלא, של האתר

 • img

  תיקוני באגים בפונקציות הנוכחיות

 • img

  העברת האתר לאתר זמני חדש

 • img

  שיפור מערכת ניהול התוכן

 • img

  הרחבה פונקציונאלית נוספת

 • img

  מיטוב יציבות האתר

 • img

  בדיקת האתר מפני קוד זדוני

 • img

  יצירת גרסה רב לשונית של האתר

 • img

  יעילות מהירות אתר

img
img

ביכולתנו לבצע עבורכם את המשימות הבאות:

לעיתים קרובות, בעלי אתרים מתמודדים עם ביצועים לא מספקים של מפתחי פרויקטים וכתוצאה מכך, נפגע גם האתר עצמו. רוב הכשלים באים לידי ביטוי באי עמידה בזמנים שהוקצו לפיתוח האתר, הרכיבים הפונקציונליים באתר אינה עובדים כראוי, מהירות האתר אינה מספקת, אפשרות הוספת תוכן שאינה נוחה ועוד מספר בעיות שונות המופיעות בעת הפעלת המערכת. ברור כי אתר כזה אינו יכול לעבוד ביעילות ויתרה מכך, הוא אינו יכול לשמש גם ככלי עסקי.

לעיתים קרובות אנו עומדים בפני מצב שבו גם הלקוח אינו מנוסה ולכן אינו יכול לערוך או לתקן את העבודה שבוצעה עבורו. כמו כן, מפתח הפרויקט מבטיח כי 95% מהפרויקט מוכן, אולם האתר נראה במהותו יותר כמו תבנית מאשר אתר אינטרנט עובד. פעמים רבות המפתח לא יכול להביא את הפרויקט לסיומו וזאת מפני שלקח על עצמו משימה שנמצאת מעבר לידע המקצועי שלו או לעיתים אף נעלם ואין איך להשיגו.

החברה שלנו בקיאה היטב במגוון פלטפורמות ויודעת כיצד לעבוד איתן. אנו מכירים את הדקויות של כל פלטפורמה ומוכנים לתקן כל פגם שקיים באתר שלך. סיום פיתוח אתרים לא גמורים או מודרניזציה חלקית או מלאה יסייעו לך להפוך את האתר שלך למודרני ופונקציונאלי.

שיפור אתרים כרוך במערך חד פעמי של עבודה לשיפור הפרויקט. הערכת פיתוח מתבצעת רק לאחר קבלת המשימה הטכנית. ניתן לדוגמה לעבוד על בסיס בנק שעות - אנו ממלאים את המשימות שנותר לבצע לפיתוחו המלא של האתר ומנהל הפרויקטים שלנו, מכין יחד איתך רשימה של שיפורים נחוצים. להפעלה יעילה של האתר, אנו מציעים גם תמיכה רציפה באתר האינטרנט שלך. האתר צריך לעבוד בצורה ברורה וחלקה, כמו מנגנון משומן, שכן מטרתו של האתר היא לייצר הכנסה עבור הבעלים. החברה שלנו תהפוך את האתר שלך לאמצעי עבודה להשגת יעדייך עסקיים!

תנאי עבודה

לצערנו, הסיבות לפונקציונליות לא נכונה של אתרים הן רבות - החל מהופעת שגיאות הקשורות בפיתוח באיכות ירודה, וכלה בבעיות שמתעוררות במהלך ההפעלה. הדבר נכון במיוחד ללקוחות שמסיבה זו או אחרת, בנו אתר ועסקו בפיתוחו באופן עצמאי, ללא היעזרות בגורמים מקצועיים. בשל כך, עליכם להבין, שלמרות המקצועיות של מפתחי החברה שלנו, נוכל לזהות בעיות שגיאה רק לאחר שנקבל גישה מלאה לאתר שלכם.

תוכלו לשתף איתנו פעולה לשיפורו של הפרויקט שלכם באמצעות:

 • בנק שעות – אתה, כבעל אתר, ממלא בחשבונך בחברתנו את מספר השעות הדרושות לפיתוח. לאחר מכן, נציגנו ייצור איתך קשר ויכין רשימת משימות הדרושות לאתר. נציגנו יתאם איתך את מספר השעות הנדרשות לביצוע המשימות ורק לאחר שניתנה הרשות על ידך, העבודה מועברת למפתחים. חשוב לציין כי אם אתרך כבר פעיל, אנו ניצור עבורך אתר זמני, שיהיה סגור בפני מבקרים ויהיה דומה במהותו לאתר הנוכחי שלך, וזאת בכדי לבצע את כל המשימות הנדרשות. רק לאחר קבלת אישורך, נעלה את העבודה לאתר הראשי.
 • עבודות במחיר קבוע (FIX PRICE) – מסלול זה מתאים בעיקר ללקוחות בעלי רשימה מדויקת של עבודות הנחוצות לשיפור האתר. אתה שולח לנו רשימת משימות, בעוד אנו מעריכים אותן ונותנים הצעת מחיר. התשלום מתבצע בשני שלבים: התשלום הראשון הוא תשלום ראשוני בעד תחילת העבודה, והתשלום השני - על סמך השלמת המשימות ברשימה ולפני העברת שיפורים לאתר הראשי.
 • תמיכה טכנית  - מבוצעת על בסיס תשלום חודשי. לרוב, התמיכה הטכנית משמשת את לקוחותינו כפוליסת ביטוח במקרים של תקלות קריטיות באתר. לדוגמה, כאשר אתר "נופל" או כאשר מופיעות שגיאות קריטיות אשר חוסמות את הפונקציות העיקריות של האתר. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי אירוח והשכרת שרתים, כולל ניטור וניהול מערכות חברה לתמיכה טכנית.
 • דמי מנוי שנתיים (ריטיינר) - שירות התמיכה הפופולרי ביותר. בהתבסס על היקף העבודה בפרויקט אחד או יותר, אנו קובעים יחדיו את בנק השעות החודשי הנדרש ועל בסיס זה אנו מנפיקים חשבונית מדי חודש. היתרונות העיקריים של תוכנית זו: בנק השעות עובד על בסיס מצטבר. כלומר, אם לא השתמשתם בכל השעות החודש, תוכלו להשתמש בהן בכל זמן אחר וזאת תוך 12 חודשים. מסלול זה מאפשר ללקוחות שלנו להיות מונחים יותר על ידי תקציבי פיתוח. לעיתים קרובות, ישנם רק שיפורים קלים וכך ניתן לצבור שעות, בהן ניתן להשתמש כאשר יש צורך להשלים משימה גדולה. כמו כן, אין צורך להשקיע סכום גדול של כסף בפעם אחת. יתרון נוסף עבורך הוא העובדה שמסלול זה מספק הנחה נוספת על התעריף הרגיל.

באופן כללי, סיום פיתוחם של אתרי אינטרנט הוא תמיד משימה קשה למדיי הדורשת ידע טכני מודרני רלוונטי, תקני רשת וכישורי תכנות. כדי לעשות זאת, ככלל, יש צורך באנשי מקצוע אמיתיים ומנוסים.

עיצוב מחדש, חלקי או מלא, של האתר

תיקוני באגים בפונקציות הנוכחיות

העברת האתר לאתר זמני חדש

שיפור מערכת ניהול התוכן

הרחבה פונקציונאלית נוספת

מיטוב יציבות האתר

בדיקת האתר מפני קוד זדוני

יצירת גרסה רב לשונית של האתר

יעילות מהירות אתר

img
img
img
img

תנאי תשלום

תנאי תשלום

img

בכל פרויקט אנחנו מעניקים ללקוחותינו גישה לממשק אישי למעקב אחרי פיתוח פרויקט וכרטסת שעות פיתוח ועלויות, כך שאתם משלמים בהתאם להתקדמות הפרויקט. תנאי התשלום יכולים להשתנות בהתאם לנפח פרויקט.

30%

תשלום מראש

icn

30%

באמצע הפרויקט

icn

40%

לפני השקה

img

אפשרות נוספת לרכוש מאתנו בנק שעות לפיתוח או לסגור הסכם להשמה מתכנתי החברה לפרויקטים אורכי טווח.

אמצעי תשלום

אנו מקבלים את אמצעי התשלום הבאים

 • icn MasterCard
 • icnVISA
 • icnWebMoney
 • icnבנק
 • icnהעברה בנקאית
 • icnPayPal

לקוחות

הלקוחות שלנו כותבים עלינו

אבל עדיף שניתן ללקוחות שלנו לספר עלינו ועל החוויה של לעבוד איתנו.
לחצו על האייקונים ותקראו מה הם אומרים עלינו. לא נגענו!

img
img

אחרי סיור קטן באתר שלנו, אולי ניפגש? כתבו לנו!

נשמח לחזור אליך במשך היום

background element

כתבו לנו

כתבו לנו

כתבו לנו

יש לנו הצעה ייחודית עבורכם, פשוט כי אנחנו רוצים להכיר אתכם טוב יותר וללמוד יותר על הפרויקט שלכם. השאירו את הפרטים שלכם ותנו למנהל הפרויקט שלנו במהלך השיחה את הקוד הסודי: 2022 ותקבלו 10% הנחה על הפרויקט שלך

קבל הנחה נוספת

%

חוות דעת

google icon
img
arrow