icn
icn
icn
loader
img
img

שיתוף פעולה

SBitsoft פיתוח אתרים

SBITSOFT הינו סטודיו לפיתוח אתרים, מערכות ושיווק באינטרנט. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים, פתרונות, וכמובן - תיק עבודות נרחב. החברה שלנו גדלה כל הזמן, אנחנו עובדים בישראל, באיחוד האירופי ובמדינות חבר העמים. אנו משפרים באופן קבוע את כישורינו וכן את הכלים בהם אנו משתמשים בפיתוח וקידום פרויקטים באינטרנט. אנו תמיד שמחים לשיתוף פעולה חדש, לכן פיתחנו עבורכם מספר אפשרויות לשיתוף פעולה שמטרתן פיתוח עסקי המועיל הדדית.

icn

שיתוף הפעולה אתנו, מאפשר לך:

icn

הרחבת השירותים ללקוחותיך בלי עומס עבודה נוסף מצידך - לספק ללקוחות החברה שלך מגוון רחב יותר של שירותים תוך שימוש במגוון השירותים של חברתנו. תוכלו להציע את שירותי החברה שלנו ללקוחות, חברים ושותפים.

icn

מחירים נוחים ומתח רווחים גבוה - לצד פיתוח ועיצוב מוצרים דיגיטליים, תוכלו לקבל מחיר סיטונאי עבור שירותי חברתנו או עמלה קבועה על גובה ההזמנה של כל לקוח שהגיע אלינו בהמלצתך.

icn

הגברת האיכות והאמינות שלך בעיני לקוחותיך - למצוא שותפים עסקיים אמינים חדשים.

icn

נוחות וחיסכון - להשתמש בשירותים שלנו בתנאים נוחים ומחירים נמוכים יותר ממחירי הצרכן בארץ.

icn

גיוס אנשי מקצוע בארץ ובחו"ל - במידת הצורך, מנהל משאבי אנוש של החברה יעזור לגייס את הצוות הדרוש לפרויקט שלך בחו"ל בהתאם לצרכים שלך, במגוון תחומים כגון מנהלי מוצרים, מנהלי פרויקטים, תמיכה טכנית או מומחים בשירות לקוחות.

img img img img img img

אילו יתרונות תקבל משיתוף פעולה אתנו?

מיקור חוץ איכותי - אתה מקבל שירותי מיקור חוץ מקצועיים עם ניסיון מוכח ועם תיק לקוחות בכל הרמות.

img

גישה בלתי אמצעית ומיידית - אתה מקבל גישת התקשרות מהירה למנהל הפרויקטים האישי בחברה, באמצעות דואר אלקטרוני, וואטסאפ וגישה לפורטל הארגוני (CRM) שם תהיה לך הזדמנות לשלוט בעבודות שנעשו, גישה לכרטיס הבקרה למשך השעות שנקנו עבור המשימות. תוכל להיות חלק מתהליך הפיתוח מבלי שתצטרך לקחת בו חלק ביום יום.

img

ניהול ייעודי לפרוייקטים של לקוחותיך - יש לך היקף עבודה גבוהה, תקבל מנהל ייעודי לפרויקטים משותפים., אשר מבצע את תפקידי ההתקשרות עם לקוחותיך, מתעסק בהערכת המשימות ובתקשורת היומיומית בפרויקט.

img

תמחור הוגן בלי להתפשר על איכות העבודה - מחירי השוק שלנו הוגנים גם ללקוחות קצה ולקוחות סיטונאיים שלנו, לעבוד אתנו תמיד משתלם.

יש עם מי לדבר - אנחנו מאמינים שניהול משא ומתן, אחד הדברים החשובים להגעה להישגים, תמיד נדון בצרכים שלכם, גם אם מדובר במשהו לא סטנדרטי....

img
img

תכנית שיתוף פעולה
באופן קבוע

img
img

תכנית שיתוף פעולה
באופן קבוע

1
img

קבלנות משנה: אם יש לך לקוח פוטנציאלי, אך אין ניסיון רלוונטי בניהול פרויקטים ואין מומחים ליישום הפרויקט, נשמח לעבוד "כקבלני משנה" של הפרויקט. לחלופין, תוכלו להעביר אלינו את הפרויקט באופן מלא: אנחנו ננהל אותו מא' עד ת' ואתה תקבל תגמול שוטף אליו.

איך זה עובד?

ישנן שתי אפשרויות לבחירה:

img

אפשרות ראשונה

עבודה ישירה מול לקוח הקצה שלך - אנו נותנים את ההערכה תקציבית הנדרשת לפרויקט. נוכל לעבוד בשמנו ולנהל את כל התיעוד והחשבונאות בשם חברתנו ולבסוף להעביר לך אחוז מסכום שנחתם בחוזה עם לקוח הקצה מיד עם קבלת תשלום מהלקוח.

img

אפשרות שניה

White Label - אנו עובדים ישירות איתך במסגרת הסכם של קבלנות משנה. כל החוזים עם לקוחות הקצה נחתמים מולך. אנו עובדים איתך בתמחור שלנו ואתה סוגר עם לקוחותיך תמחור שאתה תחליט לעצמך.

img
img
img

אם על פי המלצתך לקוח חדש הגיע אלינו, אתה מקבל תגמול שותף או שאתה יכול לבחור שירותים כלשהם בחברה שלנו ב"סכום זה".

תכנית המומלצים

2
img

איך זה עובד?

img

לקוח חדש פונה לסוכנות שלנו בהמלצתך ומידע אותנו ואותך על כך. בעת חתימה על הסכם עבור מתן שירותים ותשלום עבור ההזמנה, אתה מקבל את ה"בונוס" שלך בהתאם להסכם. התשלום מתבצע עם העברת הכסף על ידי הלקוח לחשבון החברה.

img
img

תנאי תכנית השותפים:
אנו מציעים תגמולי שותפים מ -10% עד 25%,
בהתאם להיקף העבודה, השתתפות בפרויקט של כל אחד מהצדדים, העלות הסופית של הפרויקט, הניהול והסכמים אחרים.

img

כדי לדון בתנאי שיתוף פעולה ספציפיים, כתוב לנו דוא"ל או התקשר לטלפון

img

אחרי סיור קטן באתר שלנו, אולי ניפגש? כתבו לנו!

נשמח לחזור אליך במשך היום

background element

כתבו לנו

כתבו לנו

כתבו לנו

יש לנו הצעה ייחודית עבורכם, פשוט כי אנחנו רוצים להכיר אתכם טוב יותר וללמוד יותר על הפרויקט שלכם. השאירו את הפרטים שלכם ותנו למנהל הפרויקט שלנו במהלך השיחה את הקוד הסודי: 2022 ותקבלו 10% הנחה על הפרויקט שלך

קבל הנחה נוספת

%

חוות דעת

google icon
img
arrow